Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Скорпіон - гороскоп на рік

Скорпіонам слід готуватися до бурхливого та важкого року. Для представників цього знака 2023 продовжить важливі зміни, розпочаті в 2022 році. Це пов'язано із сонячним затемненням, яке другий рік йде по осі Телець-Скорпіон. Процеси та обставини, що виникли минулого року, продовжуватимуться і завершуватимуться. Зміни у соціальному статусі, особистому житті, світогляді та самосприйнятті – ось основні теми цього року. Травень та жовтень стануть поворотним моментом чи кінцем цих подій.

Дуже ранній Скорпіон (23-25 жовтня) також буде у жорсткому аспекті з Плутоном із березня по червень. Це дуже сильний вплив, оскільки Плутон також управителем цього знака. У новому році доля приготувала вам серйозне випробування, з якого ви не вийдете. Буде багато усвідомлень, внутрішніх змін та переоцінок. Основа стабільного і впорядкованого життя може бути зруйнована. Але в результаті це зробить вас сильнішим і успішнішим. При цьому Скорпіон сам по собі дуже наполеглива і вольова людина, що наважується йти на ризик і не боїться труднощів.

Наступним фактором, що впливає на Скорпіона, є опозиція Юпітера та Урана у Тельці. Юпітер починає свою діяльність у травні і з'єднується з Ураном у серпні та вересні. Це буде вершина цих планетарних аспектів. У більшості випадків йому будуть схильні до Скорпіони, народжені в середині знака (2-10 листопада).

Його прояви будуть несподіваними та точковими, пов'язаними з майном та фінансами. Оскільки Юпітер – планета удачі, а Уран – планета руйнування, події можуть розвиватися як позитивно, і негативно. Через власні амбіції, поспішні та необдумані дії ви можете втратити великі гроші або якесь майно. Ви можете оволодіти успіхом у вигляді подарунків чи перемог. Крім того, цей аспект пробудить у Скорпіоні прагнення свободи, незалежності, втечі від буденності. Це можна успішно реалізувати, якщо все правильно спланувати та продумати. Але піддаватися емоціям і кидати все одразу ніколи не варто, інакше можна багато чого втратити і розчаруватися.

Фінансове положення

Зірки для Скорпіонів цього року будуть особливо прихильні щодо заробітку. Водяний кролик підкине кілька можливостей розвинути свій бізнес. Ті, хто вже обертається у підприємницькій сфері, зможуть примножити свій дохід. Астрологи радять не витрачати його одразу, а вкласти у розвиток бізнесу чи нового проекту.

Фахівці найманої праці можуть розраховувати на підвищення заробітної плати чи значну премію. Цим представникам зодіаку також рекомендується вкласти капітал в інвестиції або замислитись про власний бізнес.

Є велика ймовірність того, що хтось спробує вас обдурити у матеріальному плані. Не вкладайте кошти у сумнівні проекти та не доручайте їх неперевіреним людям. Не рекомендується Скорпіонам брати кредити або позичати фінанси, оскільки це може втягнути їх у глибоку боргову яму на тривалий термін.

Справи амурні

У 2023 році правитиме Венера, але до представників даного знаку вона не буде прихильна. У відносинах у них буде напружений період, повний випробувань на вірність та міцність.

Представники шлюбних пар можуть почати боротися за лідерство, що послабить почуття та може довести союз до розвалу. Запасіться терпінням та йдіть на компроміс, навіть якщо цілком упевнені у своїй правоті. Хваліть свого партнера.

Навесні на любовному фронті відлига не настане, проте влітку можливі загострення почуттів та нові романи.

У цьому році не варто поспішати заводити сім'ю, якщо ви знаєте людину не так давно. Натомість Скорпіонів тішатимуть успіхи дітей та онуків, якщо такі є.

Здоров'я

Насамперед у людей, народжених під цим сузір'ям, загостряться проблеми з нервовою системою. Часті стреси можуть стати підґрунтям для розвитку порушень інших механізмів в організмі. Скорпіонам Чорний кролик рекомендує зміцнювати здоров'я за допомогою загартовування, спорту та правильного харчування. Не зайвими будуть і енергетичні практики, але тільки під керівництвом наставника.

Також існує ризик проблем в опорно-руховому апараті, який рекомендується обстежити ще на початку року.

Фінанси всі 365 днів радуватимуть Скорпіонів завдяки новим перспективам та можливостям. А ось любовний сектор стане слабким їхнім місцем. Зміна радісних і сумних подій може похитнути емоційну стабільність, чому варто приділити увагу цьому знакові в новому році.

Детальний гороскоп для Скорпіон
Скорпіон 23 жовтня - 22 листопада

Останні новини