Сонник вагітність - до чого сниться, значення та тлумачення сну

Звістка про майбутню появу на світ нової людини – завжди радісна новина для кожного, особливо – для майбутньої мами. А ось тлумачення сновидіння про вагітність не завжди пов'язане із щастям та позитивними емоціями. Що обіцяє сонник вагітгість - залежить від того, кому вона приснилася і з якими подіями було пов'язано.

Чому сниться вагітність та пологи

Сонник вагітність

Вагітність, як і процес пологів, часто може бути результатом роботи підсвідомості. Нерідко такі сни бачать жінки, які перебувають у цікавому становищі, або хтось із їхнього оточення. Майбутня поява на світ малюка сидить у людини в голові, стаючи цікавим сюжетом для сновидіння. Але нерідко трапляється і так, що подібні нічні картини малюються людям, які абсолютно не мають відношення до народження дітей.

Найчастіше такі сюжети означають зміни і, переважно, хороші. Для тих, хто довго працює над певним завданням, він означає “народження” ідеї чи результату. Також нічний епізод здатний передбачити появу нової людини в житті, причому таку, яка принесе позитивні зміни в долю сновидця. Крім самореалізації персону, якій сниться вагітність, можуть чекати приємні сюрпризи. Наближення появи малюка також сниться до розвитку кар'єри.

Важливо звернути увагу на результат вагітності уві сні. Якщо розродження буде сприятливим і легким, то протягом життя винесе людину на позитивний шлях, наповнений сприятливими результатами, отриманими без особливих зусиль. Тяжкі ж пологи в нічному епізоді обіцяють хворобу чи неприємності, у тому числі і серед родичів.

Якщо наснився викидень – це погана прикмета. Вона може пророкувати важку хворобу або навіть загибель сновидця або його близької людини. У професійній діяльності її можуть чекати провали або інтриги з боку колег, а також незадоволення керівництва.

У певних сонниках тлумачення вагітності та пологів можуть відрізнятися. Деталізація картини, що приснилася, допоможе дізнатися значення побаченого більш точно.

Сонник Міллера

Якщо вагітність або пологи сняться жінці, яка ще не мала близькості з чоловіком, їй варто готуватися до неприємностей у житті, які не будуть пов'язані з її здоров'ям. Це можуть бути інтриги за її спиною або необґрунтовані звинувачення у чомусь. Її можуть підставити недоброзичливці чи конкуренти. Такий сон іноді передбачає серйозну сварку з коханим і навіть зраду з його боку.

Заміжнім жінкам сюжет про вагітність сниться до розбіжностей із партнером. У такому разі слід звернути увагу на деталі та обставини, які були присутні у сновидінні. Саме вони можуть стати поприщем для майбутньої сварки.

Якщо сновидиця не тільки уві сні, а й наяву знаходиться в положенні, то побачене вночі знаменує легкі пологи та поява на світ здорового малюка. Пологи, що приснилися, можуть означати солідне придбання або появу в житті надійного друга. Коли матері сниться вагітність дочки чи невістки, їй варто чекати на зближення з родичами чи подарунка від них.

Сонник Ванги

Найчастіше сни про вагітність по Ванзі приносять гарні звістки та сприятливі зміни у житті. Якщо сновидцю з'явилася жінка в положенні, це пророкує подорож з цікавими знайомствами або зміну обстановки.

Жінкам, які не перебувають у відносинах, очікування дитини є як сигнал про наближення неприємностей. У таких випадках очікується і зрада з боку людей, які користуються їхньою довірою.

Заміжні персони можуть розцінювати подібні нічні епізоди як передбачення благополуччя та успішного завершення давно розпочатих справ. Бачити з боку вагітну жінку за сонником Ванги – може означати народження близнюків або появу ситуації, в якій потрібно зробити важливий вибір.

Сонник Фрейда

Концепція тлумачення снів за Фрейдом - те, що сниться уві сні, - матеріалізується через свідомість у майбутньому. Тобто поповнення в сім'ї означає майбутнє народження дитини у сновидиці або у когось з її близького оточення. Також підсвідомість жінки видає подібне, якщо вона незадоволена своїм партнером і не бачить з його боку певних рішучих дій, які її цікавлять.

А ось у чоловіків подібні нічні сюжети означають протилежне: вони готові до серйозних стосунків та захоплені своєю другою половинкою. Також сновидіння про вагітність у чоловіка може означати інтуїтивну готовність обзавестися потомством.

Сонник Нострадамуса

Якщо уві сні здалася особа в положенні, то це означає швидкий грошовий прибуток або солідне придбання. Бачити себе в положенніі - до новин, які несуть великі зміни в житті. Вдалий результат пологів передбачає зміни на краще і зустріч доброго друга. А от якщо жінка, яка наяву чекає дитину, побачить такий сон, то їй варто приділити своєму становищу та здоров’ю особливу увагу. Її сни можуть чатувати на проблеми, пов'язані не тільки з самопочуттям, а також в особистому житті.

Втрата дитини чи трагічні пологи обіцяють хворобу родича чи навіть катастрофу. Це може означати і зраду рідної людини чи крадіжку.

Торкати уві сні свій живіт, в якому живе дитина, для жінки означає ситуацію, в якій вона зможе допомогти комусь вирішити життєво важливу ситуацію. Дотик до чийогось живота - це вдале вкладення коштів або отримання несподіваного легкого прибутку.

Побачити уві сні вагітну родичку за сонником Нострадамуса – вказує на далеку поїздку, в якій відбудеться романтична зустріч.

Представникам сильної статі подібні сюжети обіцяють зміцнення статусу у своєму оточенні та підвищення на роботі. Також у них з'явиться нове хобі, яке надалі принесе солідний прибуток.

Сон про вагітність іншої людини

Вагітність уві сні

Якщо уві сні є вагітна жінка, то з великою ймовірністю у сновидця можуть виникнути проблеми з самооцінкою через те, що незабаром конкурент обійде його. Нерідко такі нічні мрії є як передбачення переїзду або зустрічі давнього знайомого, який здатний докорінно змінити його життя. Найточніше трактування сну про вагітність іншої людини залежить від цього, хто був його головним персонажем і як він взаємодіяв зі сновидцем.

Незнайома особа, яка готується стати матір'ю, розповість у тому, що у житті сновидця є людина, яка таємно бажає з нею зблизитися. Ці почуття не дають ій спокою та приносять страждання. Якщо ця жінка у віці, то хтось носить таємницю, пов'язану з вами, яка не доставить позитивних емоцій, але допоможе розібратися в причинах деяких неприємностей, що часто повторюються в житті.

Молода породілля вкаже на вірність близьких людей та їхню готовність прийняти ваш бік у будь-якій ситуації. Також це знаменує швидку появу в голові такої ідеї, яка принесе багатство та стабільність на довгі роки.

Коли в нічному епізоді є колега на зносях, це означає, що хтось із співробітників випередить успіх, видавши вашу ідею за свою. Також варто побоюватися інтриг на роботі, які можуть вплинути на репутацію чи стосунки з начальством.

Вагітна мати приходить вночі до зародження нових міцних та щасливих стосунків, які триватимуть довгі роки. Якщо цей плід є кровним по батькові для сновидця, то з'явиться можливість розпочати спільну справу з родичем, яке зміцнить фінансове становище та відносини в сім'ї.

А от якщо сняться пологи себе самого, то варто готуватися до довгої світлої смуги у житті. Вона торкнеться як роботи, так й особистого життя. Також це передбачає лікування від недуги, яка вас давно турбує. Можливо, ви позбавитеся хворобливих стосунків або персони, яка давно обманює або зраджує.

Сестра в очікуванні поповнення підкаже про те, що скоро в робочій сфері на того, хто побачив сон, звалиться багато завдань, в першу чергу - на роботі. Йому варто готуватися до того, що ці питання навряд чи вдасться вирішити самому і заручитися підтримкою.

Будь-які пологи уві сні, що закінчилися трагічно, сняться до біди та зради. Якщо при цьому в нічному кошмарі сновидцю стає погано фізично, йому треба побоюватися надзвичайної події чи небезпеки для здоров'я. Коли в такому сні присутній лікар, потрібно терміново позбутися того, хто насправді нав'язує свою допомогу.

Тяжкі пологи, результат яких незрозумілий уві сні, допоможе зрозуміти, що вам необхідно боротися за свою репутацію та предмет, який на законних підставах є вашим. Предметом боротьби може стати навіть кохана людина.

Подруга вагітна уві сні

Наснився сон про вагітність

Якщо майбутньою матір'ю уві сні виявилася подруга, то це обіцяє життєві зміни на краще. Це знак про підвищення по роботі, про раптовий круїз або отримання цінного подарунка. Коли в цікавому положенні є близька подруга, це говорить про її добрі задуми у ваш бік.

Пологи в такому сні означають високу оцінку ваших праць від начальства та покращення матеріального стану. Побачена двійня в такому випадку ознаменує зустріч з людиною, якої ви давно потребуєте. Можливо, скоро у ваше життя прийде друга половинка чи надійний друг.

Побачивши вагітну приятельку вночі, зверніть увагу на її живіт. Якщо його не видно, то незабаром поставлені цілі будуть виконані за допомогою друзів чи колег. Якщо ж живіт здався середнього розміру, то придивіться до поведінки людей з оточення. Швидше за все, хтось із них замишляє недобре у ваш бік.

Коли уві сні з'являється подруга на пізніх термінах вагітності, будьте спокійні за своє майбутнє. Вами будуть задоволені всі і у кожній життєвій сфері. А от якщо при цьому жінка почувається погано, це може передбачити серйозні проблеми з родичами або пов'язані з нерухомістю. Після таких сновидінь не рекомендується позичати гроші або йти на ризиковану справу.

Зверніть увагу на те, у що була одягнена майбутня породілля. Якщо вона одягнулася в лікарняний одяг, то будьте готові до того, що вам доведеться стати учасником справи, результат якої вже вирішено за вас. Не погоджуйтесь на авантюри. Після подібних нічних картин ви ризикуєте опинитися не лише у невигідному світлі перед важливими людьми, а й зіштовхнутися із проблемами із законом.

Наснилася вагітність чоловікові

Для чоловічої статі подібні сни, переважно, транслюють прихильність Фортуни. Для сімейних представників - це знак стабільності шлюбних зв'язків. Якщо насправді у таких осіб дружина чекає поповнення в сім'ї, то відносини в парі зміцняться ще більше, а на закоханих чекає довге сімейне життя. Коли чоловіку сниться вагітна дружина без живота, незабаром його самореалізація може бути обмежена за рахунок недоброзичливців. Якщо чоловік гладить або цілує уві сні живіт вагітної партнерки, то незабаром до нього прийде приємний сюрприз у вигляді грошового бонусу. Також варто чекати на заохочення від начальства або вигідну угоду з бізнес-партнерами.

Сновидцю, якого прийшла уві сні чужа дружина на зносях, слід бути готовим до того, що хтось обійде його в кар'єрному плані або у нього з'явиться серйозний суперник в особистому житті. Якщо це дружина близького товариша, то надалі потрібно готуватись до сварки з ним.

Незнайома особа, яка відзначилася у чоловічому сні, може своїм цікавим положенням розповісти про несподівані події чи зустрічі, які поставлять під сумнів репутацію цієї людини. Якщо уві сні не вдалося розглянути її особу, то це може означати втрату чогось, за чим буде догана по роботі або збиток в особистій справі. Також ця нічна картина здатна попередити про те, що найближчим часом не варто позичати гроші, навіть найнадійнішим людям.

Коли чоловік брав участь у пологах у нічній картині, він скоро зможе дозволити собі купити щось, про що довго мріяв, але не міг собі дозволити. Також перед ним відкриється можливість отримати додаткове джерело прибутку завдяки малознайомим людям.

Безпосередньо родовий процес у чоловічому сні передбачає довгоочікувану зустріч із родичами, з якими давно не вдавалося побачитися. Завдяки цьому заходу вдасться вирішити давній конфлікт, який назрів у сім'ї. Якщо після цього сновидець тримав малюка на руках, йому можна розраховувати на зміцнення відносин з коханою людиною. З великою ймовірністю статус його сімейного стану зміниться найближчим часом.

Популярні сновидіння