Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Козеріг - гороскоп на рік

Козероги — одні із щасливчиків, і щастить їм практично цілий рік. Абсолютно всі важливі планети Сатурн, Юпітер і Уран утворюють гармонійні аспекти з Козерогом. Тому рік принесе успіх у всіх сферах життя. Такі вінтажі зустрічаються рідко, тому не поспішайте. Це час для реалізації ваших сміливих і амбітних планів і мрій. А Козероги завжди мають план, часто навіть не один. Найкращий час для реалізації програми – з травня по вересень.

Однак деякі Козероги все ж таки зіткнуться з важкими і неприємними ситуаціями. Це Козерога, що народилися останніми днями гороскопа (17-19 січня). З середини червня вони будуть під впливом Плутона, який здійснить свій останній цикл у Козерозі, перш ніж остаточно увійде до Водолія. Тож у другій половині року невирішені дилеми можуть активізуватися чи нагадувати себе. Наприклад, ви перебували в процесі розлучення протягом останніх півтора-двох років, але справа так і не дійшла до кінця. Отже, протягом відведеного періоду часу процес починається знову і цього разу сягає свого логічного завершення.

Для Козерогів перша половина року виглядає не дуже вдалою. Юпітер, що проходить через Овна і протистоїть Козерогу в цей час, може породити завищені очікування, вимоги до миру та нездійснені надії, які в довгостроковій перспективі можуть призвести до розчарування. Ви також можете саботувати відносини з важливими людьми, виявляючи ірраціональну зарозумілість і честолюбство. Порада – найкраще спрямувати свої амбіції він. Наприклад, відвідуйте тренінги особистісного зростання чи заняття, які збагачують вас новими навичками та якостями.

Січень — найзавантаженіша пора року. Цього місяця Меркурій утворює ретроградний цикл у Козерога з ретроградним Марсом. Будь-яка діяльність у цей час схильна до перешкод, помилок і гальм. Тому краще взяти відпустку бодай першу половину місяця. Ну чи хоча б не будувати наполеонівських планів.

Фінансове положення

Для Козерогів рік Чорного кролика почнеться з того, що їм різко відчуватиметься брак коштів. Можливо, з'являться нові джерела фінансів, але збільшаться й статті витрат. Це може вивести людей даного знака з ладу і навіть спонукати до втрати віри в себе. Але, як відомо - "терпіння та праця - гроші й Нова цяця". До меридіана року все зміниться: дохід безперечно зросте і з'явиться кілька нових джерел заробітку. Підвищення зарплати у фахівців або збільшення підприємницького прибутку дозволить Козерогом робити дорогі покупки. Вкладення у саморозвиток та роздача боргів буквально відкриє грошовий потік і приверне ще більше грошей.

З осені зірки рекомендують обмежитися витратами або вкласти зайві кошти в перспективні проекти.

Найголовніше правило, щоб гроші можна було збирати лопатою, - це не братися за ту працю, яка не приносить задоволення. Якщо навіть із самого початку справа не приносить особливої розкоші, але лежить до душі, візьміться за неї і її розвиток, і тоді водяний кролик точно відкриє вам фінансові перспективи.

Справи амурні

У 2023 році Козерогам не варто чекати особливої ласки від Венери. Ті, хто перебувають без пари, на початку року можуть відчувати різке відчуття самотності. Але не варто опускати руки: більше будьте серед людей, адже там на вас може чекати потенційний партнер.

Парам, які поки не розписані офіційно, слід зробити якійсь струс і освіжити стосунки.

Сімейним представникам зодіаку астрологи рекомендують переключити увагу з інших галузей на сім'ю. Ментально ви відсутні в ній, тому в рік Кролика зверніть увагу на близьких, адже від гармонії у відносинах з ними буде залежати ваш успіх.

Здоров'я

Початок року буде наповнений подіями, які можуть похитнути психіку, тому спрямуйте сили на її підтримку. Навесні імунітет представників цього знака вимагатиме до себе уваги, і його потрібно буде підтримати за допомогою вітамінно-мінеральних комплексів та інших перевірених засобів. Не зайвим буде обстежити систему травлення та підтримати серцево-судинний апарат, особливо ближче до літа.

Для Козерогів цього року буде безліч можливостей заробити значну суму грошей, головне - правильно розподіляти доходи. Любовний світ не заграє яскравими фарбами, а насичене подіями життя вкаже на те, що психоемоційний стан для цих людей має бути завжди у пріоритеті.

Детальний гороскоп для Козеріг
Козеріг 22 грудня - 20 січня

Останні новини