Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Овен - гороскоп на рік

Овен у 2023 році — один із небагатьох знаків зодіаку, на який практично не впливають основні тенденції року. На цей знак вплив буде лише тоді, коли Юпітер проходить транзитом через Овна в період із січня до травня. Зокрема, всім Овнам у цей час у будь-якій справі пощастить трохи більше, ніж будь-коли. Цей період відбувається лише кожні 12 років, так що не проґавте свій шанс! По-перше, вам може пощастити у юридичних питаннях. Наприклад, ви можете виграти суд. Успіх також сприяє в таких областях, як освіта, духовне зростання, подорожі, імміграція та багато іншого.

Далі давайте більш конкретно розглянемо, що є знаками зодіаку для людей, народжених у різні дати. Дата народження відіграє у річних прогнозах. Тому Овни, які народилися в ранні дні знаку (21-24 березня), відчують гармонійний вплив Плутона з квітня по червень. Це може бути: зміцнення кола друзів чи колег, прийняття спадщини, сплати страховки чи боргів. Сприятливий час для кредитів.

На пізнього Овна (15-20 квітня) у січні 2023 року негативно вплине все сузір'я Козерога. Це дуже небезпечний час у всіх сенсах цього слова. Постраждати може здоров'я, робота чи стосунки з дітьми. Високий ризик конфліктів чи проблем із роботодавцями чи державними органами. Але завдяки Сатурну лютий буде вдалим, і дещо можна буде виправити.

У другій половині року, а саме у жовтні, буде сонячне затемнення. Його вплив відчують усі пізні Овни, які народилися 10-20 квітня. Вересень та жовтень здаються найбільш завантаженими місяцями року для всіх Овнів. Багато роботи, суєти, турбот і стресу, швидше за все, пов'язане зі сходом кількох планет у знаку, протилежному Терезам. Однак зі своєю енергією та азартом Овни обов'язково впораються з цими тимчасовими труднощами.

Фінансове положення

Для Овнів цей рік буде сповнений подій на фінансовій ниві. Їхня амбітність у поєднанні з протекцією Меркурія та вогненною стихією дадуть усі можливості зірвати грошовий куш. 2023 рік обіцяє цим людям багатство і кар'єрне зростання, але за умови повної віддачі своїх сил і здібностей. Окрім наполегливості, працьовитості та креативних рішень, властивих їм, на боці цього знака буде Фортуна.
Астрологи прогнозують збільшення доходу та багато прибуткових проектів фрілансерам цього зодіаку, у тому числі й тих, що виходять на міжнародний ринок праці. Пощастить у рік Чорного кролика тим, хто розвиває чи тільки збирається розпочати власну справу. Але самозайнятих осіб можуть очікувати перешкоди у вигляді розбіжностей із партнерами чи замовниками. Правильно підійшовши до врегулювання питання та вміння йти на компроміси, таким персонам вдасться "випливти сухими з води" та зміцнити свої фінансові позиції.

Амурні справи

Любовна атмосфера у рік Водяного кролика для Овнів буде непростою та суперечливою, на чому позначиться вплив планет. Марс пробудить у них темперамент і навіть агресію під час суперечок чи конфліктів із другою половинкою, а милість Венери допоможе уникнути їхнього подальшого розвитку, а в другій половині року принесе гармонію та насолоду відносинами.
Початок року буде сповнений амурними подіями. У сімейних представників цього знака завирують пристрасті (у хорошому розумінні цього слова). У самотніх сердець з'являться партнери на довгостроковій перспективі.
У 2023 році Овни мають шанс реалізувати себе на любовній ниві за кордоном. Кінець року може завершитися несподіваним зізнанням чи навіть весіллям. Загалом любовний фронт для них цього року буде сповнений позитивними подіями.

Здоров'я

Овни відрізняються високим імунітетом, тому, щоб уникнути проблем зі здоров'ям у 2023 роц,і їм слід спрямувати всі зусилля на його підтримку. Зірки обіцяють цьому знаку психічне та емоційне перевантаження. Щоб профілактувати подібні проблеми, людям даного зодіаку слід відмовитись від великих навантажень на психіку, уникати стресових ситуацій та підтримувати нерви за допомогою духовного збагачення. Не виключені інфекційні захворювання, тому треба задуматися про гігієну та уникати джерел зараження.

Фінанси

Овнам цього року співатимуть сприятливі романси, а другі половинки – серенади. Здоров'я теж не підведе, якщо приділяти йому належну увагу.

Детальний гороскоп для Овен
Овен 21 березня - 19 квітня

Останні новини