Значення імені Анастасія: характер, доля, сумісність

Анастасія – походить від грецького слова anastasis (повстання, воскресіння). Скорочені та ласкаві форми імені: Настя, Настюша, Настка, Настуня, Настінка.

Анастасія з динамізмом і ентузіазмом охоче змінила б весь світ, щоб він відповідав її баченню і переслідував її цінності. Це дуже буйна, жорстока і примхлива жінка, яка є непередбачуваною та живе в постійному русі. Для неї є дуже важлива думка оточення, хоча друзі змінюються досить часто. Однак вона кохана, відкрита, добра людина, що дозволяє їй розуміти проблеми інших. Отож охоче допомагає близьким і нікого не підозрює в поганих намірах. У її будинку немає нудьги або рутини, проте їй потрібен дуже тямущий та спокійний партнер.

Життя з цією мінливою і запальною жінкою не з простих. У сім'ї Насті немає місця нудьзі, буденності або рутині. Треба змиритися з її капризами, жорстокістю і холеричним характером. Буває, що без причини вона реагує дуже імпульсивно і її важко заспокоїти. Також може грати на почуттях і маніпулювати іншими, тому її партнер повинен проявляти поблажливість і вміти зберігати стійкий спокій. Якщо вона навчиться трохи стримувати своє власництво, то стане ідеальною дружиною, багатогранність якої буде неоціненною.

Друзі є для неї рушійною силою і надають сенсу її життю. Настя часто може міняти друзів, про те ні з ким не розлучається в гніві. Вона дуже відкрита для людей, добра, сповнена такту і вродженої доброти. Анастасія охоче допомагає і вміє розбиратися в чужих проблемах. З нею важко нудьгувати, бо часто дивує і має масу божевільних ідей.

Анастасія - динамічна і життєрадісна жінка, працює швидко, але непередбачувано. Вона піклується про рівень своєї освіти та знань. Для неї дуже важливі самовдосконалення, інтелектуальний розвиток і надбання нових навичок, отож живе в постійному русі, тому відмінно підходить для професій, що вимагають динамізму, відкритості й гнучкості. Анастасія відмінно впорається з маркетингом, туризмом і акторською майстерністю.

День янгола Анастасії - 4 січня, на честь мучениці Анастасії Узовирішальниці. Вона прийняла мученицьку смерть за віру за часів гонінь на християн. Свята Анастасія вважається покровителькою вагітних та породіль, їй моляться за легкі пологи.

Популярні імена
Більше імен на літеру А