Значення імені Анастасія

Анастасія – походить від грецького слова anastasis (повстання, воскресіння). Скорочені та ласкаві форми імені: Настя, Настюша, Настка, Настуня, Настінка.

Анастасія з динамізмом і ентузіазмом охоче змінила б весь світ, щоб він відповідав її баченню і переслідував її цінності. Це дуже буйна, жорстока і примхлива жінка, яка є непередбачуваною та живе в постійному русі. Для неї є дуже важлива думка оточення, хоча друзі змінюються досить часто. Однак вона кохана, відкрита, добра людина, що дозволяє їй розуміти проблеми інших. Отож охоче допомагає близьким і нікого не підозрює в поганих намірах. У її будинку немає нудьги або рутини, проте їй потрібен дуже тямущий та спокійний партнер.

Життя з цією мінливою і запальною жінкою не з простих. У сім'ї Насті немає місця нудьзі, буденності або рутині. Треба змиритися з її капризами, жорстокістю і холеричним характером. Буває, що без причини вона реагує дуже імпульсивно і її важко заспокоїти. Також може грати на почуттях і маніпулювати іншими, тому її партнер повинен проявляти поблажливість і вміти зберігати стійкий спокій. Якщо вона навчиться трохи стримувати своє власництво, то стане ідеальною дружиною, багатогранність якої буде неоціненною.

Друзі є для неї рушійною силою і надають сенсу її життю. Настя часто може міняти друзів, про те ні з ким не розлучається в гніві. Вона дуже відкрита для людей, добра, сповнена такту і вродженої доброти. Анастасія охоче допомагає і вміє розбиратися в чужих проблемах. З нею важко нудьгувати, бо часто дивує і має масу божевільних ідей.

Анастасія - динамічна і життєрадісна жінка, працює швидко, але непередбачувано. Вона піклується про рівень своєї освіти та знань. Для неї дуже важливі самовдосконалення, інтелектуальний розвиток і надбання нових навичок, отож живе в постійному русі, тому відмінно підходить для професій, що вимагають динамізму, відкритості й гнучкості. Анастасія відмінно впорається з маркетингом, туризмом і акторською майстерністю.

День янгола Анастасії - 4 січня, на честь мучениці Анастасії Узовирішальниці. Вона прийняла мученицьку смерть за віру за часів гонінь на християн. Свята Анастасія вважається покровителькою вагітних та породіль, їй моляться за легкі пологи.