Значення імені Апполінарій: характер, доля, сумісність

Аполлон - згубний, Альполоній, Альполінарій - належать Аполлону (давньогрецькому).
Назва назва на честь давньогрецького бога Аполлона, сина Зевса і Латони, одного з найбільш шанованих богів грецького пантеону: бога світла, сонця, провісника долі, покровителя мистецтва і вождя Муз. Аполлон прекрасний і страшний. Він як сонце, яке то оживляє землю корисними променями, то спалює її палючим теплом.
Зодіак імені: Близнюки.
Планета: Сонце.
Колір назви: червоний.
Камінь-талісман: діамант.
Сприятлива рослина: лавр, троянда.
Покровитель імені: лебідь.
Щасливий день: середа
Щаслива пора року: весна
Основні риси: пристрасть, мрійливість.

ІМЕНИНИ, ПОКРОВИТЕЛЬ СВЯТИЙ

Аполлон, Мученик, 1.8 (5) Червня Після страждань за віру Христову він помер у в'язниці в третьому столітті.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

З 18 червня починаються найкоротші ночі.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

Дуже спокійна дитина, схильний до мрійливості. Любить читати книги про пригоди і любові. У школі тримається трохи відстороненим, не бере участі в хлоп'ячих трюках, а дає списати тест, не відмовляє в допомозі. Дуже правильно доглядає за найкрасивішою дівчинкою в класі.
Дорослий Аполлон веселий і активний, але стриманий, прагне виглядати спокійним, холодним, навіть зарозумілим. Чи не піддається впливу, не реагує на погрози, краще його зацікавити. Він прагне бути першим, вірить у свої можливості, вміє переконати в них інших людей.
Аполлон приймає невдачі близько до серця, зосереджується на них. Аполлон - пристрасний мрійник і мрійник, його уява часто забирає його далеко від реальності, розщеплюючи особистості. З одного боку, він сильна людина, яка досягає життєвих успіхів, з іншого - внутрішньо нещасна людина, яка все життя вирішує безліч проблем і втомлюється від них. У нього відмінна пам'ять, яка все помічає і систематизує. але він здатний прощати, любити безкорисливо. Аполлон обдарований сильною інтуїцією, може бути відмінним психологом, вченим-дослідником, хірургом, письменником, поетом!
У молодості Аполлон відчуває бурхливі пристрасті, потім стає люблячим чоловіком. Любить вести домашнє господарство: красиво приймати гостей, вести за столом інтелектуальні бесіди.
По батькові: Аполлонович, Аполлонієвич, Аполлінарієвич, Аполлонівна, Аполлоніївна, Аполлінаріївна.

Популярні імена

Більше імен на літеру А