Значення імені Арсеній: характер, доля, сумісність

Арсеній, Арсеній, Арсен - мужній (давньогрецькі).
Благородне чоловіче ім'я, але рідко зустрічається.
Зодіак імені: Близнюки.
Планета: Меркурій.
Колір назви: синій.
Камінь-талісман: аметист.
Сприятлива рослина: ясен, ірис.
Покровитель імені: ластівка.
Щасливий день: середа.
Щаслива пора року: весна.
Основні риси: щедрість, творча уява.

ІМЕНИНИ, СВЯТІ ПОКРОВИТЕЛІ

Арсеній Великий, чернець, 21 (8) травня). Жив в V столітті, був вихователем царських дітей, потім усамітнився в єгипетській пустелі, прийняв чернецтво і жив там, молячись, творячи чудеса, протягом 50 років.
Арсеній Коневський, поважний, 25 (12) червня просвітив Карелію вірою Христовою.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

Якщо 21 травня на Арсенія вранці велика роса є передвісником гарної погоди, то роси немає - до дощу.
Ясний день на Арсенії - очікуйте великої кількості огірків в цьому році.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

З дитинства Арсеній - вразливий і чуйний хлопчик. Дуже добрий, йому всіх шкода, він намагається всім допомогти. Він любить тварин, годує бездомних. Любить читати вірші, добре виконує їх зі шкільної сцени.
Дорослий Арсеній часто замикається в собі, досить егоїстичний, образливий. У ньому немає твердості і рішучості, йому важко постояти за себе. Він не лідер і важко просувається по кар'єрних сходах. Він доброзичливий до людей, але нездатний на подвиг заради ближнього. Друзів небагато, але він відданий їм і поруч з ними пробуджуються в ньому життєрадісність і оптимізм. Якщо він посвариться, то не зробить першого кроку до примирення, але образ довго не пам'ятає, щедро прощаючи кривдника.
Арсеній - творча людина, у нього багата уява. Навіть в шкільні роки він пише твори краще за всіх інших. Він також може бути письменником, але і дизайнером, архітектором, ветеринаром, юристом, шофером, священнослужителем.
Арсеній з великою повагою ставиться до жінки. З дружиною, крім чуттєвих, для нього важливі інтелектуальні відносини. Стабільність шлюбу більше залежить від нього. Арсенію потрібно повністю довіряти дружині, мати з нею спільні прихильності: до тварин, музики, книг, віршів. Якщо цього не відбувається, шлюб швидко розпадається. Арсеній може одружитися двічі. Вдруге він одружується обережніше, і вимальовується міцна дружба. Арсеній дуже любить дітей, особливо своїх дочок.
Арсенію найбільше підходить для щасливого сімейного життя з ім'ям Ада, Людмила, Зінаїда, Алла.
По батькові: Арсеневич, Арсентійович, Арсенович, Арсеніївна, Арсенівна.

Популярні імена

Більше імен на літеру А