Значення імені Аркадій: характер, доля, сумісність

Аркадій - житель Аркадії, центрального регіону Стародавньої Греції - Пелопоннесу (давньогрецького). Аркадія - це в грецькій міфології щаслива ідилічна країна пастухів і пастухів. Її царем Аркади був син Зевса і німфи, супутниці богині полювання Артеміди Каллісто. Зевс перетворив її на ведмедя, щоб сховатися від розлюченої ревнивої дружини Гери. Аркаду виховувала німфа Майя. Ставши мисливцем, Аркада ледь не вбив свою матір, прийнявши її за дикого ведмедя. Щоб цього не сталося пізніше, Зевс перетворив матір і сина в сузір'я Великої Ведмедиці і Малої Ведмедиці.
Аркадія - яскраве, красиве ім'я, але не дуже поширене.
Зодіак імені: Водолій.
Планета: Сатурн
Колір назви: червоний.
Камінь-талісман: турмалін.
Сприятлива рослина: евкаліпт, горох.
Покровитель імені: чапля.
Щасливий день: субота.
Щаслива пора року: зима.
Основні особливості: висока енергійність, інтелект.

ІМЕНИНИ, СВЯТІ ПОКРОВИТЕЛІ

Аркадій Вяземський і Новоторпеський, Преподобний, 27 (14), 26 серпня (13 грудня).
Аркадій Кіпрський, преподобний, 19 (6) березня.
Аркадій Константинопольський, Палестинський, преподобний, 8 лютого (26 січня). Під час бурі на морі його викинули в море разом з братом. Вдячні Богу за порятунок, прийняли чернецтво.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

Якщо на Аркадії 8 лютого потіють копита коней, дочекайтеся відлиги. Якщо кішка в цей день встане на задні лапи і почне шкребти кігтями стіни, то настане хуртовина.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

З дитинства Аркаша - улюбленець дорослих і дітей. Він виростає товариським, доброзичливим і поступливим, немов несе в собі заряд добра, отриманого в дитинстві. Ця людина - лицар, готовий захищати слабких і виховувати громадську думку на захист справедливості.
Аркадія рано дорослішає. У нього синтетичний склад розуму, практично завжди йому вдається правильно оцінити ситуацію. Він образливий, гордий, часто замикається в собі, внутрішньо втрачаючи ситуацію, розмірковуючи про долі і вчинки людей. М'якість і тонка душевна організованість роблять його здатним зрозуміти і правильно оцінити людину, переконати оточуючих, заплакати від нахлинули почуттів. Але у нього сильна воля, він терплячий, завжди знає, чого хоче.
Аркадій дуже активний, любить бути в центрі уваги, стрімко йде до успіху, долаючи всі перешкоди. У своїй роботі він суворий до педантичності, має високу мораль. Найчастіше він юрист, лікар, педагог. Аркадій добре себе почуває, розуміє і любить музику. Високий інтелект і найвища енергія, яку ні з ким не зрівняти, дозволяють йому бути художником, музикантом.
Аркадій гірко переживає поразку, але здатний зібратися і вирішити проблеми, хоча йому важко звільнитися від непотрібних чоловікові емоцій. Аркадій волелюбний, іноді знаходиться під впливом людини, якій вірить, але може швидко відсторонити його від себе. Він непослідовний у спілкуванні. Зазвичай він рано одружується, його ідеал - дружина-подруга, дружина-мати. Він дуже любить свою сім'ю, хоча може мати інтриги на стороні, захопившись і віддаючи данину жіночої краси.
Найсприятливіший шлюб Аркадія з тим, кого звуть Анна, Валентина, Євгенія, Людмила, Наталя, Оксана, Софія, Емма.
По батькові: Аркадійович, Аркадіївна.

Популярні імена
Більше імен на літеру А