Значення імені Ангеліна: характер, доля, сумісність

Ангеліна - походить від латинського чоловічого імені Angelus, що має коріння грецького слова Angelos (що означає "посланник"). Повне значення "посланник Бога", взято з Біблії. Різновиди та зменшувальні значення імені: Ангеліночка, Ангелінка, Еля, Ела, Ліна, Геля.

Ангеліна надзвичайно добродушна та прямолінійна. Вона хоче допомагати іншим, ставлячи себе на друге місце. Для неї не важливі матеріальні блага або прагнення до успіху. Ангеліна покликана на громадську роботу, ні в чому іншому вона не бачить особливого сенсу. Відрізняється гострим розумом, відкритістю до інших і відсутністю упереджень. Майже неможливо зловити її на брехні - і, звичайно, не тому, що вона так добре її маскує, просто Ангеліна - втілення чесності. Має високі вимоги до світу та людей, через що часто розчаровується, особливо якщо інші не виявляють такої активності та благородства, як вона. Однак вона буває досить темпераментною, їй часто не вистачає терпіння.

Для Ангеліни спілкування з людьми іноді може бути досить важким, тому що завдяки її амбіціям вона може ігнорувати бажання інших людей і йти до своєї мети, незважаючи навіть на найближчих. Але не можна сказати, що Ангеліна не вміє бути хорошим другом. Той, хто став близьким до неї, буде приємно здивований її шанобливим ставленням.

Носії цього імені здатні переконати людей в тому, що вони мають рацію і правильно організовують робочий процес. Однак їй нелегко працювати в команді, що іноді призводить до непорозумінь у колективі. Як лідер, ця жінка покаже всім співробітникам справжнього керівника. У своїй роботі Ангеліна може домогтися успіху, вибравши будь-яку цікаву для неї професію: актриса, співачка, архітектор, або ж керівні посади.

Покровителі Ангеліни: преподобна Ангеліна Сербська, що була представницею багатого сербського роду, яка в міру своїх сил допомагала нужденним людям, а також будувала храми та маленькі церкви.

День ангела Ангеліни за православним календарем святкують 14 липня,12 серпня,12 вересня, 23 грудня.

Популярні імена
Більше імен на літеру А