Значення імені Августін: характер, доля, сумісність

Август, Августин - величний, священний (лат.).
В енергії імені є врівноважена сила.
Зодіак: Овен.
Планета: Марс.
Колір назви: зелений.
Камінь-талісман: сардонікс.
Сприятлива рослина: лавр, тюльпан.
Покровитель імені: вампір.
Щасливий день: середа.
Щасливий сезон:
весна Головні риси: невідповідність характеру.

ІМЕНИНИ, СВЯТІ-ПОКРОВИТЕЛІ

Августин, блаженний 28 (15), філософ, богослов, один з найвідоміших і впливових. Жив у 354-430 рр. Найпопулярніша легенда про нього - «Видіння святого Іоанна». Святого Августина». У ньому розповідається історія про те, як Августин ходив по березі моря, розмірковуючи про суть Трійці. Він раптом побачив маленького хлопчика, який зробив дірку в піску і за допомогою раковини безуспішно намагався наповнити його водою. Августин сказав йому, що це марне завдання, на що немовля відповіло: «Не більш марно, ніж людський розум, намагатися осягнути таємницю того, над чим ти зараз розмірковуєш».

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

Серпень - розсіл, всього вдосталь.
У серпні перед обідом - літо, вдень - осінь.
У серпні у чоловіка є три турботи: скошування, оранка і посів:
У серпні дуб багатий жолудями - до врожаю.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

Хлопчик Август дуже рухливий, але як тільки його зупиняють, він швидко заспокоюється. Ввічливий і делікатний. Домосід, любить читати, слухати музику. У нього добре розвинений інтелект, у нього синтетичний розум, що дозволяє швидко оцінити ситуацію. Друзів небагато, і навіть ті ненадійні. Август засмучений цією обставиною, адже сам готовий бути хорошим другом.

Дорослий Август - спокійна особистість і трохи сумний.

У персонажа спостерігаються суперечливі властивості: він впевнений в собі, але обережний, великодушний, але не завжди розуміє людські слабкості, сміливий, але нерішучий. Часом Август ледачий, не любить витрачати енергію, але швидко зможе розібратися в складній ситуації і знайти єдиний вихід. Тому августи хороші і в лідерстві, і в бізнесі. Август спокійний і дипломатичний, але якщо його гордість і марнославство будуть поранені, він цього не забуде.

По батькові: Августович, Августівна

Популярні імена

Більше імен на літеру А