Значення імені Артур: характер, доля, сумісність

Артур - могутній ведмідь (кельтський).
Артур - герой кельтських міфів (Британія) про відважних лицарів Круглого столу. Існував історичний прототип - король Артур Пендрагон. Про нього ходить безліч легенд, далеко за межами діяльності реальної людини.
Назва рідкісна, частіше зустрічається в містах.
Зодіак імені: Водолій.
Планета: Нептун.
Колір назви: білий.
Камінь-талісман: халцедон.
Сприятлива рослина: дуб, яблуневий цвіт.
Покровитель імені: ведмідь.
Щасливий день: субота.
Щаслива пора року: зима.
Основні риси: величезна інтуїція, мрійливість.

ІМЕНИНИ, СВЯТІ ПОКРОВИТЕЛІ

У християнських святих це ім'я не фігурує.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

У дитинстві Артур - спокійний, врівноважений, слухняний дитина. Зовні і внутрішньо він більше схожий на матір.
Дорослий Артур не блищить талантами і працьовитістю, але зовні він завжди справляє позитивне враження. Він прагне до спокійного, забезпеченого життя. Він може вміло уникнути конфлікту, але проявить сильну волю, коли необхідно діяти.
У Артура багато друзів, але не близьких, часто змінюються. Однак сам він не любить обтяжувати себе зобов'язаннями, вести за собою, відповідати за когось або щось. У нього виключно розвинена інтуїція, уява і пам'ять, але у нього немає допитливості, інтересу до справи. Невдачі він сприймає гостро, щиро вдячний за виявлену симпатію.
Артур може стати продавцем, стоматологом, кравцем. Властива йому мрійливість може знайти своє вираження в літературі або живописі. Саме в цій сфері діяльності Артура чекає творчий успіх.
Артур - чоловік високих моральних стандартів. Він галантний, дипломатичний, улюбленець жінок, добре розбирається в жіночій психології. Завдяки всім цим якостям Артур досягає положення в суспільстві.
Він пізно одружується, дуже прив'язаний до сім'ї і дітям, але дружині в домашніх справах не допомагає. Він вважає це не «чоловічим» справою. Хорошою дружиною для нього буде та, яку звуть Анна, Валентина, Лідія, Любов, Людмила, Раїса.
По батькові: Артурович, Артурівна.

Популярні імена

Більше імен на літеру А