Значення імені Антон: характер, доля, сумісність

Антон – у імені існує кілька версій походження. Вони також пояснюють значення цього імені. Перша версія пов'язана з давньоримською історією. Вважається, що ім'я Антон є похідним від імені Антоній, його значення залишається загадкою для вчених-етимологів. Друга версія походження популярніша. Вона пов'язана з теорією, яка розповідає нам, що ім'я Антон є похідною формою від грецького "Аунтенів", "Аунтанас", що в перекладі означає "змагатися", "вступати в бій".

У цього імені є парні жіночі родинні імена, які так само не мають єдиної версії значення або походження. Дані жіночі імена – Антоніна, Ніна. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені Антон: Тоха, Тоша, Антоха, Тося, Антошка, Антоша, Антося.

З дитинства володар імені Антон росте гарним, ніжним і люблячим ласку хлопчиком. Трохи задумливий, він добре ладнає з дітьми, може влитися у будь-яку компанію. Справжнісінький мрійник і фантазер. Саме в цьому віці у маленького Антоші зароджуються перші дорослі погляди на дружбу. Він серйозно до неї ставиться і найчастіше продовжує дружити та спілкуватися зі своїми дитячими друзями у більш дорослому віці.

Він постійно домагається гарного розташування у суспільства, хоча в компаніях Антон тримається відчужено, лідерських навичок у нього немає, тому він не любить перебувати в центрі уваги. При цьому Тоша за життя славиться вірним товаришем, терплячим добрим і чуйним чоловіком. У школі Антон навчається середньо, має гарну пам'ять, схильний до природничих наук, головне, щоб у хлопчика не було проблем у ранніх класах. Найчастіше він не використовує на максимум усі свої можливості, дані йому від природи. Однак у дуже поодиноких випадках Антона рятує його хитрість і розважливість.

Основна сфера діяльності власників імені Антона – це медицина, математика та філософія. У своїх бажаннях і цілях він непостійний, тому рідко досягає успіху. Дорослий Антон здатний до співчуття, завжди зможе прийти на допомогу, але такій людині часто не вистачає впевненості. Він дуже довго думає, перш ніж щось зробити. Це говорить про його обережність.

Здоров'я у хлопчика гарне. До фізичних навантажень майже не виявляє жодного інтересу

День ангела імені Антона - 30 січня.

Відомі особи, які прославили ім'я: композитор Антон фон Веберн, актор Ентоні Хопкінс, модельєр Ентоні Морато.

Популярні імена

Більше імен на літеру А