Значення імені Анатолій: характер, доля, сумісність

Анатолій – вчені-етимологи виділяють дві версії значення цього красивого чоловічого імені. Одна з них - ім'я є похідною формою слова "анатолі", що з давньогрецької означає "схід", "схід Сонця". Друга версія пов'язана з географічним розташуванням та самоназвою народності – анатолійці (жителі півострова в Малій Азії). Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені Анатолій: Толя, Толік, Толька, Толян, Тоша, Анатолюшка, Анатолечка, Толенька, Толечка, Толюшка.

Толик із дитинства показує свій складний характер. Дитина росте справжнім впертюхом, чим нерідко може спричинити лихо. Для батьків ця негативна риса стане випробуванням на витримку та терпіння. Проте не так погано, як здається. Анатолія досить легко переконати серйозними аргументами. Маніпуляції не сприймає, перестає слухати людину, яка намагалася маніпулювати ним. При всьому цьому Тоша росте галасливим, бешкетним і балуваним, що тільки додає проблем батькам. Звичайно, всі ці риси характеру можна згладити уважним і правильним вихованням, але для цього необхідно багато сил та часу. У хлопчика чимало друзів, широке коло спілкування. У школі Анатолій, хоч і має всі важливі задатки для успішного навчання, але повна відсутність дисципліни та інтересу до предметів дається взнаки. Покласти край надмірній активності хлопчика-підлітка допоможе спорт. Фізичні навантаження допоможуть направити надлишок енергії в потрібне русло, а також загартують характер, виявлять всі необхідні вольові риси майбутнього чоловіка, дозволять добре закінчити навчання в школі.

Дорослий Анатолій має гарне почуття гумору при певній пустоті, що залишилася з дитинства. Його поведінка сильно залежить від настрою, одночасно може бути м'яким і добрим, а в наступний момент впертим і черствим. У цьому вся складність спілкування з таким чоловіком.

Здоров'ям не обділений, але не можна сказати, що воно дуже міцне. Часто ходить застудженим. З дитинства у хлопчика спостерігається підвищена знервованість, яка є наслідком гіперактивності дитини.

День ангела імені – 19 лютого, 19 липня, 6 серпня, 11 серпня, 10 вересня, 15 вересня, 11 жовтня, 24 жовтня, 30 жовтня, 3 листопада, 13 листопада, 19 листопада, 3 грудня, 23 грудня.

Популярні імена
Більше імен на літеру А