Значення імені Андрій: характер, доля, сумісність

Андрій – давньогрецьке ім'я, похідне від Андреасу, означає мужність, відвагу. В імені сильна енергетика. Має грецьке, слов'янське, православне походження. У християн найбільш шанований святий з цим ім'ям – апостол Андрій Первозванний. У православній вірі він вважається покровителем Греції, України та Румунії, а в католицькій – покровителем Шотландії, Сицилії та Бургундії. Дуже часто можна почути співзвучні Андрію чоловічі та жіночі імена – Андріан та Андріана, але насправді дані імена не мають нічого спільного з Андрієм.

Андрійко - непосидюча, галаслива і рухлива дитина, рідко слухається старших, часто стає призвідником яких-небудь авантюр. Підлітком любить щось конструювати, винаходити. Його завжди тягне виготовляти хімічні досліди, збирати конструктор. У школі навчається добре, але дуже рано розчаровується в навчанні, втомлюється від нього, що може вплинути на успішність. Поза школою живе своїм життям, любить шахи, спортивні ігри. Також можна згадати про любов до тварин, особливо безпритульних. За характером незалежний, гордий і благородний. Андрій – справжня душа компанії. Має феноменальну чарівність, здатність швидко знаходити контакт з чужими людьми, що грає на руку, особливо в дорослому житті.

Власники імені дуже щасливі, до того ж докладають багато зусиль для досягнення своїх цілей. Оточуючі можуть думати, що Андрію все дається дуже легко, проте це не завжди так. Носій імені наділений багатою уявою та доброю пам'яттю, внутрішній світ дуже суперечливий: Андрій любить галасливі компанії і при цьому потребує усамітнення, вміє пожартувати, загострити, але не відмовиться від глибоких розмов на філософські теми. Андрії досить обачні. Виставити все у вигідному світлі, заплутати людину – найчастіше саме це і допомагає володарю імені досягти висот у своєму житті. З негативних рис можна згадати егоїзм, небажання дослухатися до думки старших. Андрій може сумніватися у своїх силах і значущості, найчастіше має знижену самооцінку. Він любить увагу і домагається її всіма способами. При цьому Андрій веселий і життєрадісний, любить свою сім'ю, безкорисливий за допомогою чужої людини.

День янгола імені Андрій – 13 грудня.

Відомі особи, які прославили ім'я: гумористичний актор Андрій Данилко, співак Андрій Кузьменко, футбольний тренер Андрій Шевченко.

Популярні імена

Більше імен на літеру А