Значення імені Олександр: характер, доля, сумісність

Олександр - ім'я походить від грецького слова Александрос, що складається з двох частин: Алексо (захищаюся, відбиваю атаку) і Андрос (чоловік). Це ім'я означає: захисник людей, що піклується про чоловіків або відображає ворогів. Різновиди та зменшувальні значення імені: Саша, Сашуля, Сашенька, Сашечка, Сашок, Саня, Санька, Санюша, Алекс, Сашулька, Шура, Шурик, Сашуня.

Олександр працьовитий, він любить комфортне життя, повне насолоди та задоволення, через що може байдикувати. У своїх прагненнях – наполегливий і дисциплінований, втім занадто часто покладається на щастя. Сашко легко змінює ставлення залежно від ситуації. Зроду хороший чоловік, відмінний батько і турботливий господар, захищає слабких, схильний до домінування. Він любить проводити час за книгою або слухати хорошу музику.

Це особливий чоловік – одночасно незалежний і шукає ніжності та любові. Це правда, що важко завоювати його довіру, але з невеликою кількістю тепла ви можете багато чого зробити. Олександру перш за все потрібна дружина-мати. Зі своєю партнеркою він шукає підтримки та розуміння. Для нього будинок – це безпечний притулок, в якому він волів би залишитися назавжди. Підсвідомо шукає материнську близькість, тому його чуттєвість залишається дитячою. Секс має для нього, перш за все, психологічний характер – він схильний більше занурюватися в мрії, ніж відчувати близькість повною мірою. Тому його пристрасть швидко переростає в глибоку любовну дружбу і відданість.

Це людина з хитким характером. Йому подобається виглядати загрозливим або надзвичайно твердим, проте легко змінює ставлення залежно від ситуації. У Олександра не так багато друзів, бо він інтроверт і вважає за краще закриватися від реального світу у своїх мріях. У нього є душа художника, і його важко приручити. Олександр володіє величезними інтелектуальними можливостями, цінує досконалість у всьому.

Хорошими професіями для Олександра будуть ті, які пов'язані з незалежністю, спеціальними знаннями або високими заробітками, наприклад, лікар, юрист, дипломат і фахівець з маркетингу.

День янгола імені: 17 січня, 7 та 20 лютого, 29 березня, 30 квітня, 3 травня, 2 червня, 23 липня, 25 серпня, 12 вересня, 4 жовтня, 22 листопада, 25 грудня.

Популярні імена

Більше імен на літеру О