Значення імені Максим: характер, доля, сумісність

Максим - ім'я має латинське походження, похідне від давньоримського родового "Maximus", що означає "великий, максимальний" - найбільший. Не дивно, що у давнину носії такого імені були представниками еліт та вищих станів. Чоловік із цим ім'ям буде впевненим і переконливим, із тонкою духовною організацією, неординарним характером, особливим шармом.

Кілька століть тому це красиве і сильне ім'я було досить популярним, потім настав спад, а зараз Максим знову стає модним і часто зустрічається. У деяких країнах Європи та Азії також зустрічаються аналоги цього імені, нехай вони звучать інакше, але близькі до оригіналу: Максиміліан, Максиму, Максимо. Зрідка можна почути і Максимус, але переважно носії цього імені можуть бути родом з Німеччини або Великобританії.

Варто згадати і про похідні поширені прізвища. Наприклад, Максименко, Максимов, Максимчук, Максимовський. Можна згадати відому в країнах Західної та Центральної Європи жіночу версію імені – Максима, популярну в Нідерландах. Розмовна форма у імені – Макс, Максік, Максимка.

День янгола у Максима – 3 лютого, на згадку про Святого Максима Грека та преподобного Максима сповідника.

У дитинстві Максим росте доброю і чуйною дитиною. Він легко сходиться з іншими хлопцями і навіть зовсім незнайомими людьми. У хлопчику поєднується спокій та рухливість, що є рідкістю. Варто відзначити, що власник імені Максим у дитинстві найчастіше нерішучий, сором'язливий, часто сумнівається у власних силах та можливостях. Це досить сильно може зіпсувати життя в майбутньому, тому батькаи за потреби мають звернути на це увагу. Також сором'язливість може зіграти злий жарт і з навчанням, не дозволяючи розкрити потенціал умінь. Саме позитивний приклад із боку, а не нотації, допоможуть вирішити цю проблему. У дитинстві Максимка часто тяжіє до спорту, батьки мають підтримати ініціативу, адже з дорослішанням ситуація може кардинально змінитись. Серед негативних рис характеру як у дитини, так і у дорослого відзначається нестримність, дратівливість, недовірливість, імпульсивність, проте напружену ситуацію допоможе зняти гумор та простий погляд на життя.

Сфери діяльності, в яких досягають успіху володарі імені Максим: професійний спорт, творчість та література.

Популярні імена
Більше імен на літеру М