Значення імені Мирон: характер, доля, сумісність

Мирон - є безліч значень і теорій походження цього імені. Перша та найбільш популярна серед учених версія – грецького походження. Відповідно до неї, ім'я означає “запашна смола”, “запашний”, “миропомазанник”. Друга, трохи менш популярна версія – персько-арабського походження. Ця версія трактує нам, що Мирон є похідною формою від імені Міран, значення якого сприймається як “володар” і “емір” Варто згадати, що в імені існує похідна жіноча форма - Миру. Ці імена рідкісні, хоч і досить красиві за звучанням. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені Мирон: Миронка, Міроха, Міроша, Мирончик, Мирошка, Миронушка.

Мирон у дитинстві дуже сором'язливий, несміливий, слухняний і посидюча, відповідальна дитина. Намагається завжди вчасно виконати обіцяне. У трохи пустотливого і активного малюка з дітьми зазвичай не буває конфліктів. Зі шкільних років отримує задоволення від навчання, беручи участь у різних змаганнях, олімпіадах, проектах. У Міроші немає шкільних дисциплін, які б не припали йому до душі. Йому все цікаво. Можна сказати, що навчається захлинаючись, і, як наслідок, акуратність хлопчика у зовнішньому вигляді та в навчанні залишають бажати кращого. Батьки повинні без зайвих нотацій та закидів допомогти хлопцеві згладити цей недолік.

Дорослого Мирона можна описати як вольового та працелюбного чоловіка. Самі за себе про нього говорять його суворе дотримання принципів, начитаність та доброта. Поєднання цих якостей допомагає Мирону завжди мати широке коло спілкування, на роботі його цінують, люблять та поважають колеги та керівництво. Власники цього імені успішні у багатьох сферах діяльності, пов'язаних із природничими науками. Такі люди можуть бути архітекторами, інженерами, керівниками підприємств, бізнесменами.

Здоров'ям Мирончик не обділений, спорт допоможе загартувати тіло та дух хлопчика, триматиме Мирона у належній формі, проте такому працьовитому чоловікові може загрожувати перевтома.

День ангела імені Мирон – 30 серпня.

Відомі особи, які прославили ім'я: великомученик та єпископ Мирон Критський, поет Мирон Бялошевський, політичний діяч Мирон Гагауз.

Популярні імена
Більше імен на літеру М