Значення імені Майя: характер, доля, сумісність

Майя - це жіноче ім'я має кілька версій походження. Перша та найпопулярніша серед вчених версія – грецька. Відповідно до неї ім'я Майя означає слово "матінка", "годувальниця". За давньогрецькою міфологією, це ім'я мала одна з дочок Атланта. З латинської міфології Майя - це похідне від назви весняного місяця травня, що означає "народжена в травні". Остання, єврейська версія розповідає нам про походження імені слова “маїм” – “вода”. Є ще кілька теорій походження, згідно з якими Майя є похідною від імен Маріанна та Марія, які широко поширені у країнах північної та західної Європи. Це дуже рідкісне ім'я. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені Майя: Май, Майка, Майюха, Майєчка, Майюшка, Майенька.

Дитиною Майя росте з майже неконтрольованою своєрідною вдачею, приборкати яку зможе не кожен. Надмірно примхлива і самолюбна, з дитинства її доля може складатися з різких зльотів і крутих падінь, при цьому останніх буде набагато більше, якщо не намагатися в ранньому віці пом'якшити її впертість, безкомпромісність. Батькам необхідно докласти чимало зусиль та терпіння, щоб вирішити проблему непослуху. Є позитивні якості, такі як працьовитість, твердість, стійкість. Майя наділена незламною волею. Часто друзі, колеги по роботі та батьки називають її генератором ідей. Загалом, набір якостей у дівчини не для знайомств і галасливих компаній, адже її вроджені лідерські навички та риси заважають побудувати навіть дружні стосунки, не кажучи вже про романтичні. Натомість у плані розвитку кар'єри Майя домінує. Цинична і прагматична, може йти по головах у досягненні власних цілей.

Єдине слабке місце в неї може бути нервова система. Непростий характер та зайва емоційність притягують сварки та конфлікти, які б'ють по здоров'ю.

День янгола імені Майя – 1 травня, однак у православ'ї іменин із подібним ім'ям не існує.

Відомі особи, які прославили ім'я Майя: скелетоністка Майя Педерсен-Б'єрі, співачка Майя Бускіла, актриса Майя Санса.

Популярні імена
Більше імен на літеру М