Значення імені Марк: характер, доля, сумісність

Марк – має кілька теорій походження імені. Згідно з першою, ім'я бере початок латиною, де Marcus означає "молот", що символізує стійкість і мужність. Друга теорія свідчить, що чоловіків називали на честь Марса - бога війни. Обидві теорії дають зрозуміти, що це ім'я визначає силу, мужність, впевненість.
Зменшувально-пестлива форма: "Маркуша", "Марчик", "Марік", "Марко".

У дитинстві Марк може бути дуже войовничою дитиною, у якої складаються складні стосунки з однолітками та батьками. Вже з раннього віку він користується слабкостями інших людей, інтуїтивно відчуваючи їх м'які сторони. Для нього не існує іншої думки, крім своєї власної, навіть якщо вона не є правильною. Він абсолютно впевнений у собі та своїх силах, тому не боїться ризикувати. У представників сильної статі з цим ім'ям дуже замкнутий внутрішній світ, і вони не вважають за потрібне когось туди пускати, навіть найближчих людей і партнерок. У навчанні вони не сильні, натомість обравши улюблене заняття, швидко та впевнено досягають у ньому значних успіхів. Гуманітарні напрямки – не про цих чоловіків, зате вони знаходять себе у спорті, іноді у творчості, а саме – музичному середовищі.

У зрілому віці "поганці" переростають в егоїстичних чоловіків, але вже більш розважливих й іноді йдуть на компроміси. Прагматизм у них – на найвищому рівні, а у поєднанні з силою волі та упертістю дозволяє досягти успіхів у роботі та мати гарний дохід. Командна робота - не найкраще середовище для Марка, оскільки зважає він лише на свою думку. Натомість чудово реалізує себе у бізнесі, де вся ініціатива належить лише йому одному.
У сім'ї проявляється не з кращого боку, виражаючи себе як деспот і тиран. Однак у будинку Марка завжди порядок та достаток. Покірним і поступливим жінкам саме місце з таким чоловіком.

Егоцентричність та складний характер часто позначаються негативно на його нервовій системі. Для Марка характерні перенапруга, стреси, неврози. Нерідко зустрічаються і розлади у серцево-судинній системі. Психосоматичний аспект може виводити з ладу статеву функцію.

Марк - складна особистість, але в той же час заможний чоловік, чий успіх виправдовується його впевненістю в собі та непохитною силою волі.

Популярні імена

Більше імен на літеру М