Значення імені Мстислав: характер, доля, сумісність

Мстислав - Славний Месник (староцерковнослов'янський).
Зодіак імені: Овен.
Планета: Марс.
Колір: карміново-червоний.
Камінь-талісман: Кривавий.
Сприятлива рослина: глід.
Покровитель імені: тапір.
Щасливий день: середа.
Щаслива пора року: весна.
Основні риси: відкритість, напористість.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

З 27 червня від Мстислава гедзі мстять людям і худобі за всіх оводів, яких вони прибили або шльопнули.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

З дитинства Славік добре розвинений, має міцне здоров'я, спокійний, добрий, але впертий. Хлопчик багато читає, в основному про подорожі і вигадку. Він сам великий мрійник, вигадує різноманітні історії, які нібито з ним траплялися. Він дуже зарозумілий, не прощає однокласникам ніяких «дражнилок» і насмішок - вибухне, незалежно від будь-яких наслідків. Батькам необхідно виробити оптимістичний погляд на життя в Славі, навчити його стриманості, не потурати його бажанням і впертості, навчити бути поступливим.
Дорослий Мстислав енергійний, легко збудливий, нетерплячий. Він неврівноважений, абсолютно по-дитячому роздратований гнівом, спалахує, це заважає йому діяти послідовно. Він виконує задумане поспіхом, витрачає багато сил, щоб зламати опір оточуючих. Але в будь-якому випадку на Мстислава можна покластися: він чесний, відвертий, вміє доводити правильність свого становища. Мстислав - талановита людина, він хотів би тільки налагодити відносини з людьми. Негативні емоції Мстислава не зовсім безпідставна: колеги, часом, зазнають невдачі, його легко обдурити - він наївний і довірливий, його можуть завантажити - він не зможе відмовити. Мстиславу важко самоствердитися.
Мстислав захоплюється гуманітарними науками, може бути, істориком, архіваріусом, він творча особистість - музикант, мистецтвознавець.
Тільки в компанії друзів у Мстислава розвивається почуття впевненості і захищеності. Він прагне до повної особистої свободи, відкритості і незалежності. У компанії він зазвичай живий, дотепний, має широке коло інтересів.
Мстислав рідко закохується, але у всіх контактах з жінкою відчуває максимум емоцій. Одружившись, він дуже прив'язується до сім'ї, дружина відчуває себе поруч з ним в цілковитій безпеці.
По батькові: Мстиславович, Мстиславівна.

Популярні імена
Більше імен на літеру М