Значення імені Мілана: характер, доля, сумісність

Мілана - давнє слов'янське ім'я, похідне від чоловічого імені Мілан, частіше можна зустріти в державах, які населені західними гілками слов'янських етносів. За іншою версією воно має в собі походження італійського міста Мілан. У перекладі з італійської ім'я Мілана дослівно звучатиме, як "модниця". Нині Мілана – вельми сучасне ім'я, яке лідирує в десятці найпопулярніших жіночих імен. Різновиди та зменшувальні значення імені: Милава, Міла, Мілочка, Мілуся, Міланочка.

Мілана напрочуд яскрава та неординарна особистість, яка з віком стає занадто недовірливою і вразливою. З ранніх років відчуває тягу до всього загадкового і незвіданого, має схильність до езотерики, вірить в віщі сни.

Етимологія імені Мілана походить від слова «мила» — характеристика, дуже слушна зовнішності своєї власниці. Мила, приваблива і дуже чарівна, Мілана манить своєю чуттєвою енергією і внутрішньою захищеністю, яка, здається, ніколи не покидає її. Манера носіння яскравого, часом екстравагантного одягу для залучення уваги контрастує з її досить потайним характером. Мілана немов ставить якийсь бар'єр між собою і людьми та ніколи не розкривається до кінця, вважаючи за краще тримати при собі свої «скелети в шафі». Вона не хоче говорити про свої проблеми, тим більше просити про допомогу.

Власниця цього імені природжена бізнесвумен, з відмінними діловими якостями та здатністю домагатися будь-яких цілей. Їй не варто боятися встати на шлях власного бізнесу, у неї обов'язково все вийде. Також у Мілани є творчі здібності, і їх реалізація повністю залежить від неї. Її професійне зростання йде швидко, адже жінка вміє налагоджувати ділові зв'язки та бути «приємною» в спілкуванні. Для Міли дуже важливо знайти престижну і високооплачувану роботу, залишатися осторонь – це не про неї.

Перше кохання та шлюб Мілани зазвичай бувають невдалими, особливо якщо дівчина виходить заміж в дуже юному віці. Друга спроба створення сім'ї в більш зрілому віці, має всі шанси стати успішним. Жінці дуже подобаються галасливі вечірки та розважальні компанії, тож чоловікові доведеться розділяти її інтереси, якщо Мілана не захоче себе змінювати. Крім того, жінка славиться своєю запальною ревнивістю, хоча сама може собі дозволити фліртувати чи навіть зрадити.

День ангела імені – 13 cічня та 21 червня.

Популярні імена
Більше імен на літеру М