Значення імені Модест: характер, доля, сумісність

Модест - скромний (лат.).
Зодіак імені: Рак.
Планета: Місяць.
Колір: світло-блакитний.
Камінь-талісман: Опал.
Сприятлива рослина: береза, жасмин.
Покровитель назви: карась.
Щасливий день: понеділок.
Щаслива пора року: осінь.
Основні риси: благородство і грунтовність.

ІМЕНИНИ, СВЯТИЙ ПОКРОВИТЕЛЬ

Модест, святий, мученик, 28 (15) червня. Разом зі своїм учнем святим Вітом вони були піддані тортурам за віру в Христа за часів імператора Діоклетіана, приблизно в 303 році.
Модест, святий, архієпископ Єрусалимський, 31 (18) грудня.
Він народився в Себастії Каппадокійській, в християнській родині. Відчуваючи з юних років потяг до чернечого життя, він прийняв чернечий постриг і в підсумку став настоятелем монастиря в Палестині. У 614 році під час навали персів було вбито 90 000 християн в Сирії і Палестині, зруйновані християнські церкви, захоплений єрусалимський патріарх Захарія. Модесту тимчасово довірили зайняти патріарший престол. При ньому були відновлені зруйновані християнські святині, останки вбитих ченців поховані з честю. Після смерті Захарії, який повернувся з полону, Модест був встановлений патріархом Єрусалимським. Помер святий в 634 році у віці 97 років.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

На Модеста моляться у випадку загибелі худоби.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

Неслухняний хлопчик Модинка радує батьків недитячою точністю. Він завжди чистий, розчесаний, випрасуваний, в білосніжній сорочці. Незважаючи на жвавість характеру, у нього є деяка ретельність, впевненість у своїй унікальності, особливостях. Батькам потрібно багато вчитися з ним, читати і грати, розвивати інтелект, інакше, якщо є хоч найменші прогалини у вихованні, підріс Модест буде відчувати себе недосконалим.
У школі Модя любить бути першим, є відмінником, особливо з математики, захоплюється футболом і волейболом.
Дорослий Модест, повнотілий чоловік, говорить м'яко, але вражаюче, до нього прислухаються, тому що його думка несе велику вагу, де б і що б він не робив. Важко уявити, щоб він кричав або метушився. Але в душі він критично ставиться до себе, боїться здатися примітивним або смішним, хоча це далеко не так.
Глибокі професійні знання, надійність, рідкісна працездатність роблять Модеста відмінним працівником, який може виконувати саму кропітку роботу, не відволікаючись. Модест освоює професії фізиків, математиків, юристів. Він може бути хорошим керівником.
Внутрішнє життя Модеста насичена і насичена, він дуже тонка і чуйна людина, тому може знайти себе в творчих професіях. У нього дивовижна уява, він сприйнятливий до всього нового, він дуже спостережливий, постійно прагне до досконалості в своїх справах.
Статеве життя Модеста починається досить пізно. У ранній юності він надзвичайно обожнює дівчат, вважає їх неземними істотами. Протягом усього життя він несе найблагородніші почуття по відношенню до жінки. Він відданий чоловік і батько. Поруч з дружиною він добрий і безхребетний, часто у неї «під п'ятою» він не прощає тільки зради, в цьому випадку розриває шлюб. він не одружується вдруге відразу, через кілька років. У новому шлюбі вже в сорок років він може бути примхливим і егоїстичним. Сприятливий його союз з Анною, Діною, Зоєю, Іриною, Кариною, Людмилою.
По батькові: Модестович, Модестівна.

Популярні імена

Більше імен на літеру М