Значення імені Маргарита: характер, доля, сумісність

Маргарита - з грецької перекладається як "перли", "перлина". Ними як епітет величали морську богиню Афродіту. Зважаючи на те, що мореплавання було поширене в Середземномор'ї, ім'я швидко розлетілося по всьому світу. Скорочено цих жінок називають "Марго", "Ріта", "Мара", "Маргоша".

З юності Маргарита відрізняється активністю, часом зайвою. Іноді вона перебуває на межі непослуху, що у дорослому житті виливається в бунтарський характер та звичку йти всупереч. Дівчина часто кидає виклик життю і семимильними кроками йде до своєї мети, долаючи навіть найграндіозніші складнощі. Наділена лідерськими рисами. Любить бути у центрі уваги і схильна до позерства. Вона відстоює свою точку зору до останнього і завжди має особисте бачення будь-якої ситуації. Вона не схильна прогинатися під когось і часом навіть не прислухається до поради близької чи компетентної людини. Прямолінійна і завжди висловлює людям свою думку в обличчя, внаслідок чого її недолюблюють оточуючі. Але ці висловлювання не позбавлені правди, оскільки жінки з такою назвою не люблять брехати.

Природа наділяє Марго аналітичним розумом, а точні науки даються їй легко, що може стати фундаментом її спеціальності. Часом вона обирає "чоловічі" професії. Є добрим керівником, якому характерний авторитаризм. Однак під її егідою утворюється міцний та продуктивний колектив, який поважає свою начальницю.

А ось у сім'ї у Маргарити нерідкі труднощі. Вона не любить компроміси, а її прямолінійність відлякує чоловіків. Їй підійде лише терплячий і мудрий супутник, набагато сильніший за неї за характером. Вона не відрізняється особливою господарчістю, але заради показухи може підтримувати затишок, прикрашаючи та обставляючи свій будинок напоказ. Зате є дбайливою мамою.

Марго наділена досить міцним здоров'ям, однак у неї можуть виявлятися негаради з опорно-руховим апаратом у вигляді остеохондрозу або сколіозу. Масажі та заняття спортом допоможуть вирішити чи профілактувати ці проблеми.

День ангела імені – 15 грудня.

Популярні імена

Більше імен на літеру М