Значення імені Митрофан: характер, доля, сумісність

Митрофан - має славну матір (давньогрецьку).
Зодіак імені: Рак.
Планета: Місяць.
Колір: світло-зелений.
Камінь-талісман: Корал.
Сприятлива рослина: ялиця, фіалка.
Покровитель імені: морський котик.
Щасливий день: понеділок.
Щаслива пора року: осінь.
Основні риси: мрійливість.

ІМЕНИНИ, СВЯТІ ПОКРОВИТЕЛІ

Митрофан, святий, перший константинопольський патріарх, 17 (4) червня.
Він був зведений на єпископський престол в 316 році імператором Костянтином Великим, який цінував його святість і мудрість. Митрофан захищав православну віру від єретиків. Він помер в 326 році у віці 117 років.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, МИТНИЦЯ

На Митрофані, 6 грудня, якщо з півночі буде сніг і вітер, то 6 червня буде вітер з півночі і дощ буде кропити.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

Митрофанушка в дитинстві дуже чутлива і образлива, батьки часто бачать скорботно кривий рот. Необхідно частіше піднімати йому настрій ласкою і увагою. Сім'я для нього довгий час уособлює весь світ. Сварки батьків, сімейні драми знижують його життєвий тонус, перетворюють його в вічно хитається, непереконливого людини.
Дорослий Митрофан - добродушний, працьовитий, талановитий, часом несподівана людина, яка живе насиченим внутрішнім життям, володіє пером, вміє цікаво говорити. Часто мрії замінюють реальність. Митрофан може бути письменником, драматургом, актором. У цьому йому допоможе неабияка працьовитість, але для успішної кар'єри потрібна ще й активність, впевненість в собі, якої не вистачає Митрофану. Незважаючи на це, слід визнати, що у Митрофана більше можливостей жити цікавим життям.
У дорослому житті Митрофан захоплюється філософією, він часто розмірковує над проблемами добра і зла, життя і смерті, аналізує події і вчинки людей.
Митрофан любить красивих, молодих, доглянутих дружин гомілки. Поняття вірності для нього не має великого значення, тому у нього часті і затяжні конфлікти з дружиною. Він не любить закриватися в своєму будинку, йому потрібно спілкування, друзі. Але він також може замкнутися, усамітнитися, піти в свій вигаданий світ.
По батькові: Митрофанович, Митрофанівна.

Популярні імена
Більше імен на літеру М