Значення імені Каріна: характер, доля, сумісність

Каріна – досить неоднозначне ім'я з погляду його походження. При існуючому різноманітті значень цього жіночого імені, вчені здебільшого зійшлися на традиційної версії від давньогрецького Коринна, що означає “дівчина”. Слов'яни пов'язують це ім'я з легендою про богиню-плакальницю Карину, яка супроводжувала померлого протягом усього його похорону.

Деякі вчені та дослідники підтримують теорію походження від римського родового імені “Carinus”, яке є похідним від латинського слова “carus” – “мила”, “дорога”. Також деякі вчені вважають достовірною саме арабську версію походження, як похідне з співзвучним Карині ім'ям Каріма, що має значення "великодушна", "щедра". Також можна згадати і про походження імені як короткої форми Катерини.

Загалом теорій багато і кожна з них має право на існування. Батькам лише залишається вибрати найкращу для них. Ім'я Каріна широко поширене разом із властивими їй скороченнями та похідними. Скорочені чи зменшувально-пестливі форми Каріни вже стали самостійними іменами: Кара, Ріна, Інна, Кіра, Іра, Кариша, Рінетта.

Карина росте досить незвичайною дитиною, поєднуючи активність і спокій, імпульсивність і розважливість, емоційність і твердість. З нею не зможуть нудьгувати ні дорослі, ні діти. Дані властивості характеру будуть властиві і дитячому, і дорослому віці. Батькам необхідно звернути пильну увагу на характер дівчинки в плані виховання, нерідко маленька Карина стає розпещеною, егоїстичною та зухвалою. Можна сміливо стверджувати, що дівчинка має важкий характер. Вона не терпить образ і принижень. Може приховати глибоку образу на того, хто ненароком її зачепив.

Позитивні риси Карини: товариськість, креативність, допитливість. Така дівчинка набуває великої популярності в класі і на роботі, у неї завжди багато подруг. Здоров'я дівчинки часто слабке, професійний спорт їй не завжди підійде, але заняття для підтримки здорового способу життя підуть тільки на користь.

День янгола імені Каріна - за православним календарем: 25 листопада, за католицьким - 7 листопада.

Відомі особи, які прославили ім'я Каріна: оперна співачка Каріна Говен, актриса Каріна Зампіні, актриса Каріна Капур.

Популярні імена
Більше імен на літеру К