Значення імені Ксенія: характер, доля, сумісність

Ксенія - у перекладі з грецької означає "гостина", "гостинність", а також "сторінка", "чужинка", "гостя". У західній Європі ім'я не має великої популярності, переважно модне лише у слов'янських народів. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Ксюша, Ксюшка, Ксю, Ксеня, Оксана, Аксюша, Ксенія, Ксюшенька. Серед перелічених форм є й повноцінні і самостійні імена, є похідними формами імені Ксенія – Ксенія, Оксана. Церковне ім'я залишається незмінним.

Характер у молодої Ксюші показує її цілеспрямованість. Вона виглядає незалежною та холодною, але це напускне, адже всередині ховається досить вразлива дівчинка. Змалку ненавидить вказівки, накази. Батькам найлегше просто спокійно пояснити, чому необхідно зробити ту чи іншу справу. Ксенія самолюбна, вчиться добре, але природничі науки зазвичай даються важко, і все ж таки досвідчений викладач зможе запросто привернути увагу і мотивувати її, щоб вона виявила свій неабиякий розум і посидючість. Головне, щоб дівчинка сама зрозуміла, навіщо і для яких цілей вона витрачатиме свої сили.

Ксенія образлива. Вона часто свариться зі своїми подружками, батьками та навіть викладачами. Любить маніпулювати людьми, особливо своїми подругами.

Доросла Ксюша запальна і дуже емоційна, не гидує конфліктами та суперечками. Нестримана, любить хитрувати, за що часто собі докоряє. Будь-які професії завжди даються Ксенії не просто, але вищезазначена цілеспрямованість допоможе досягненню поставлених завдань. На роботі її цінують як висококваліфікованого та професійного працівника. Здатність концентрувати свою увагу на головних речах приносить хороші результати. Любить перемоги і дуже тяжко переносить невдачі та помилки, як свої, так і чужі.

Здоров'я у володарки імені Ксенія у дитинстві слабке. Мало їсть і часто хворіє. Якщо батьки знайдуть у собі сили та терпіння зацікавити дівчинку спортом, а саме танцями чи гімнастикою, стан справ трохи зміниться на краще.

День ангела імені – 6 лютого святкуються іменини Аксінні Півзимниці.

Відомі особи, які прославили ім'я: актриса Ксенія Десні, художниця Ксенія Симонова, актриса Ксенія Мішина, письменниця Ксенія Фукс,

Популярні імена
Більше імен на літеру К