Значення імені Кирило: характер, доля, сумісність

Кирило - давньогрецьке ім'я, похідне від "kirillos", що означає "пан", "володар". Ім'я перекочувало до слов'ян внаслідок ухвалення православної віри, хрещення Київської Русі. Ім'я зустрічається відносно нечасто, проте популярність його зростає, хоч і повільно. Скорочені або зменшувально-пестливі форми імені: Кір, Кіря, Кирюша, Кирюха, Кірюня, Кіряша.

У дитинстві Кирило слухняна, сприйнятлива і допитлива дитина. Кирюша змалку досить добре інтелектуально розвинений. Легко навчається, якщо має бажання вчитися. Задає питання на будь-які теми, які його цікавлять. У своїй тязі до знань невтомний. Спрагу допитливо часто вгамовує книгами, детальним вивченням програми шкільних предметів. Він на льоту засвоює правила гарного тону, вчителі їм задоволені, ставлять його за приклад однокласникам. Також на навчання впливає честолюбство Кирила, бажання бути першим та найкращим. У майбутньому з хлопчика може вийти чудовий суддя, конструктор, промисловець, економіст, лікар, юрист, архітектор. Любить усілякі нагороди, похвали, захоплення його персоною з боку, але від надмірної похвали може стати зазнайкою або егоїстом. Надмірно самовпевнений, сміливо можна сказати, що комплекс неповноцінності Кірюші зовсім невідомий. Однолітки не люблять самолюбного честолюбця, тому стосунки з хлопцями у Кирила зазвичай стабільно напружені. Варто згадати і про почуття справедливості та власної гідності, яка не сприяє появі нових друзів у хлопчика. Любить пристрасно і азартно посперечатися, тяжіє до різноманітних авантюр. Влаштовувати дебати з ним складно: Кирило не поступиться, знайде безліч необхідних аргументів, не гидує різкими випадами, які легко зачіпають співрозмовника.

Для власника імені Кирило важлива чітко поставлена мета в житті, для такого чоловіка мають велике значення чітко позначені рамки та межі для кого, для чого і з ким він працюватиме. Кирило прагне панувати, колеги вважають його кар'єристом. Будучи керівником із сильною волею і суворою вдачею, Кирило вимагатиме від підлеглих залізної дисципліни.

День янгола імені Кирило -деньпам'яті рівноапостольнихКирилаі Мефодія відзначається 24 травня за церковним календарем.

Відомі особи, які прославили ім'я Кирило: останній гетьман Війська Запорізького України Кирило Розумовський, слов'янський рівноапостольний просвітитель Кирило.

Популярні імена
Більше імен на літеру К