Значення імені Клементій: характер, доля, сумісність

Клемп, Климент, Климент - милостиві (лат.) - виноградна лоза (давньогрецька).
Зодіакальне ім'я: Стрілець.
Планета: Марс.
Колір: фіолетовий.
Камінь-талісман: хризоліт.
Сприятлива рослина: клен, гладіолус.
Покровитель імені: сокіл.
Щасливий день: середа.
Щаслива пора року: осінь.
Основні риси: стрімкість, напористість.

ІМЕНИНИ, СВЯТИЙ ПОКРОВИТЕЛЬ

Климент, святий ієромонах, 8 грудня (25 листопада).
Климент, єпископ Анкірський, святий ієромонах, 5 лютого (23 січня) 28 років терпів муки за віру Христову і був обезголовлений під час богослужіння в 312 році.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

У дитинстві Климка - спокійний хлопчик, добрий і допитливий. У школі не важливо, але дитина розумна, тому що він в гармонії з математикою. Він любить компанію дітей, але не прагне бути лідером.
Юний Клим намагається знайти себе в різних сферах життя. Його одержима тривога, він стає поривчастим, запальним і нестриманим. Він проявляє живий темперамент, гарячість. Він упертий, любить сперечатися, неквапливий. Однак він не вміє багато говорити, Клим - людина дії.
Клим - успішний спортсмен, потім дуже хороший тренер. Він може стати інженером, агрономом, тваринником. Він з дитинства любить тварин, постійно возиться з рибками, черепахами, хом'яками. Він наївна і довірлива людина, не відчуває глибоких почуттів, особливо не переживає. Однак при необхідності діє стрімко і напористо, не відмовляється від розпочатого, будь-яка справа доводить до кінцевого результату.
У домашніх умовах Клим добрий, поважає жінок, завдяки шлюбу уникає багатьох неприємностей. Клим - моногаміст і ревнивець, хороший син, батько, зять. У нього багато друзів, він охоче приймає їх вдома, сам збирається в гості важко і рідко. Клим схильний до алкоголю, то він некерований, але це відбувається тільки в тих випадках, коли він виховувався в сім'ї, де батько надмірно пив. Клим впевнений, що він незамінний, рідні підтримують його в цій думці. Це допомагає йому активно діяти в робочому колективі. Найуспішніший шлюб Клима з Анжелою, Вірою, Галиною, Кірою, Ксенією, Наталією, Ніною, Софією.
По батькові: Климович, Климентевич, Климівна, Климентівна.

Популярні імена
Більше імен на літеру К