Значення імені Костянтин: характер, доля, сумісність

Костянтин - ім'я латинського походження, означає "стійкий", "постійний". Слов'яни почали називати їм новонароджених вже після хрещення в Київській Русі. Цікавий факт: християнство потрапило до нас із Візантії, а столицею було місто Константинополь, назване на честь імператора Костянтина Великого. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Костя, Костян, Костик, Костюша, Костюня.

Дитина Костя самостійна, динамічна, в поодиноких випадках буває трохи боягузливою, але якщо батьки і педагоги підтримають, з дорослішанням цей період життя Костя просто переросте.

У школі Костянтин навчається середньо, не дуже цікавиться предметами, на уроках буває активним, але це просто для того, щоб вкотре порадувати своїх батьків. Набагато більше Костянтина цікавить спорт, оскільки хлопчик є досить активним. Він із задоволенням ходить у різноманітні спортивні секції. В юності володар імені Костянтин самодостатній, але часом надто перебірливий у виборі своїх друзів. Колективізм викликає у підлітка опору, проте не можна сказати, що хлопчик зовсім нелюдний.

Дорослий Костя - яскрава особистість з особливим шармом, не любить банальності та зневажливий до простоти. За наявності досить запального та імпульсивного характеру до людей він доброзичливий, з властивим йому підкресленим почуттям порядності. Такий чоловік має ясний розум і гарну інтуїцію, яка допомагає йому знайти свій орієнтир у житті. Масштабні рішення довго обмірковує, зважує всі позитивні та негативні сторони, воліє ретельно опрацьовувати і передбачати всі наслідки свого вибору, ніж з льоту "кидатися в бій". З таких людей виходять чудові керівники, винахідники, філософи, режисери та адвокати.

Здоров'я у Кості міцне, жодних серйозних проблем немає. Із загальних рекомендацій можна назвати лише заняття спортом.

День ангела імені – 8 липня, 14 липня, 16 липня, 22 липня, 27 липня.

Популярні імена
Більше імен на літеру К