Значення імені Кіра: характер, доля, сумісність

Кіра - це ім'я має дуже яскраву, давню історію і дві різні теорії походження: перська та грецька. Відповідно до перської теорії, ім'я є жіночою формою перського чоловічого імені Кір. У свою чергу, Кір походить від перського слова "khur", що означає "сонце". За грецькою теорією Кіра асоціюється зі словом “kirios”, що означає “пан”. Також існує версія, що ім'я Кіра походить від імені Кірена. Також має право на існування версія, що це жіноче ім'я походить від коханої дівчини Аполлона на ім'я Кірена. Яке значення більш правильне стверджувати складно, то вибір за вами!

У дитинстві Кіра росте досить складною дитиною. Має сильні риси справжнього командира, який дуже рідко прислухається до чужої думки, а переконати її щось із розряду фантастики. Любить командувати однолітками, через що їхні стосунки можуть бути натягнутими. Для успішного виховання батькам рекомендується здобути величезний авторитет, інакше Кіра їх просто перестане слухати. Загалом виховання маленької Кіри – справжнє випробування. Основні риси володарки імені: строгість, завзятість, внутрішня сила і твердість, величезне самолюбство і бажання перевершувати все своє оточення. Навчання для Кіри протікає вкрай успішно. Здатна показати чудові результати, особливо в галузі точних наук, однак і в гуманітарних не пасе задніх. Чудовий аналітичний розум, любить дискутувати, сперечатися з будь-яких питань, схильна до публічних виступів.

Незважаючи на жорсткий характер, для близьких Кіра завжди була і залишається добрим другом. Доросла Кіра має великий набір позитивних якостей: активність, розважливість, прагматичність, розважливість та промовистість. Це допомагає їй влитися в будь-який колектив і досягти успіхів у багатьох професіях та спеціальностях. При виборі професії Кірі слід зупинити свій вибір на економічній діяльності, політиці чи бухгалтерській справі. Кіра знає, що треба робити і як поводитися, щоб досягти бажаних цілей, емоційність тримає під контролем, вона принципова і дотримується загальноприйнятих моральних норм. Кіра має багато друзів і однодумців, але зайва прямолінійність дівчини в деяких випадках може тільки їй нашкодити. Здоров'я у Кіри міцне, ще з дитинства володарка цього імені підходить до питання здоров'я серйозно та відповідально.

Відомі особи, які прославили ім'я Кіра: актриса Кіра Найтлі, кіноактриса Кіра Муратова, актриса Кіра Чаплін.

Популярні імена
Більше імен на літеру К