Сонник Війна: значення сну та тлумачення за сонником

Сон про війну віщує поганий стан справ у будинку – на вас чекають сварки, безладдя та відсутність спокою. Якщо ви побачили зруйновані будинки уві сні – у вас проблеми зі здоров'ям. Бачити ракети уві сні - значить ви досягнете великого успіху в житті. Бачити уві сні, як коханий іде на війну, означає відкрити його характер з поганого боку.

Сонник війна

Значення для жінки

Якщо війна сниться жінці і в самому сновидінні представник жіночої статі рятується втечею, тоді, швидше за все, жінці перепаде трохи відпочинку та релаксу від усіляких негараздів, що звалилися на неї, і різних проблем з життя. Якщо ж війна наснилася молодій дівчині - поганий знак, що символізує смуток та поневіряння, які вже видніються на горизонті.

Значення для чоловіків

Для представника чоловічої статі війна уві сні - символ відрядження, віддалення від близьких та родичів, від сім'ї та дітей, які вам такі дорогі. Така розлука найчастіше не віщує нічого поганого, просто вам необхідно покращити стан справ на роботі, розвивати свою кар'єру. Якщо ж сновидець спостерігає війну, що починається, приготування до неї, підготовку, це може символізувати швидку участь у якійсь важливій зустрічі, серйозних переговорах, які можуть круто повернути ваше життя, як у хороший, так і в поганий бік. Перемога у війні уві сні трактується як ознака великого успіху та досягнення великих результатів, як у бізнесі, так і на особистому фронті.

Для людей похилого віку війна символізує втрату будь-кого з близьких, у зв'язку з їхніми можливими проблемами зі здоров'ям чи з інших причин.

Народний сонник каже, якщо ж уві сні ви збираєте речі для людини, яка вирушає на війну - символ того, що незабаром ви почнете конфліктувати з цією людиною, розкриєте маски один одного і виявите негативні риси характеру. Цей сон може серйозно позначитися на вас та вашому характері. Якщо ж ви бачите війну у всьому світі у своїх снах, це може трактуватися як ознака майбутніх глобальних змін у вашому житті, можливі серйозні матеріальні чи фінансові проблеми та труднощі, вони вже видніються на горизонті.

Наснилася ядерна війна

Якщо сновидець бачить у своєму сні ядерну війну – символ брехні та несправедливості. Такий сон означає ваше неправильне і несправедливе ставлення до будь-кого з оточення. Ще такий сон означає масштабні та негативні наслідки через будь-які проблеми для всієї держави, народу, до якого належить сновидець. І знайти вихід буде непросто.

Він може бути швидким і вірним провісником страшного горя чи численних бід у сновидця, його можливої важкої хвороби чи хвороби одного з родичів, яка може призвести аж до смерті сновидця або когось із його рідні. І якщо ядерна війна, сплячий бачить саму бомбардування, що почалося раптово – це може означати неприборканий гнів сплячого, його злість, недомовленість, незакритий гештальт. І це може йому зашкодити у реальному житті.

Померти уві сні на війні

Якщо ж ви померли на війні (або ви отримали серйозне поранення), то такий сон трактується, як ознака перемоги ваших особистих недругів, противників у якійсь справі чи суперечці. Вести війну з чужими людьми — невдовзі по твоєму бюджету вдарять ціни на продукти чи непередбачувані покупки. Вести війну із владним царем — до миру в державі, підвищення рівня життя.

Якщо уві сні ви втекли з території, на яких ведуться бойові дії, це означає, що незабаром у вашому житті настане довгоочікуване щастя та спокій. Якщо ви вирішили сховатися десь у безпечному місці і вас знайшли, то пережити свої внутрішні побоювання та біди ви не зможете – такий підхід нагадує страуса, який сховав голову у пісок. Однак якщо вороги пройшли повз, не помітивши вас - значить і біди пройдуть також легко і непомітно. Уві сні побачили серйозні втрати з боку супротивника і вас це тішить, отже, незабаром сімейні конфлікти припиняться і настане довгоочікуваний спокій ще на довгий час.

Чути про оголошення війни - вам належить непроста розмова з начальником чи директором. Брати участь у війні - на вас чекатимуть матеріальні труднощі. Військові маневри уві сні можуть означати швидкий переїзд, різку зміну обстановки, роботи, серйозні зміни у ній. Побачити уві сні стрілецький бій чи будь-яку іншу військову баталію – знак того, що вам потрібно буде докласти чимало зусиль для збереження та утримання міцної позиції у суспільстві.

Воювати уві сні

Брати участь у баталіях – вірний знак того, що вам варто поберегти себе, своє здоров'я. Підірвати танк чи будь-яку іншу подібну техніку на війні найчастіше є символом майбутньої поїздки на природу, музей, театр чи якесь інше цікаве місце. Чути по радіо або дивитися по телевізору все, що пов'язано з війною, її початком, ходом військових дій, згідно з сонниками трактується, як ознака того, що наяву ви постраждаєте від великих подій, які так чи інакше торкнуться і вас особисто.

Наснилася перемога у війні

Якщо наснився сон про вашу перемогу у війні, і ви бачите загальну радість і тріумфування з цього приводу, тоді наяву має наслідувати раптове пожвавлення проекту, якогось серйозного справи, яке принесе вам чималий дохід і повагу, а вдома запанує лад і налагодяться взаємовідносини між вами та сім'єю. Програш у війні означає довгі гоніння, можливі стихійні лиха, постійні приниження та образи на роботі та вдома.

Бачити війська, що вирушають на фронт, загальну збудженість, розгубленість і хаос - до турбот, турбот, печалі, а для хворих або літніх - нові болячки.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру В