Сонник Дощ: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам наснився дощ - це означає, що життя скоро зміниться, і зміни будуть на краще. Вода, що падає з неба, очищає і живить землю і повітря, а значить - є знаком тривалого або нового життя. Дощ також символізує родючість і вважається провісником виконання планів, поповнення в родині або придбання бажаного супутника життя.

Якщо уві сні ви промокли, значить, ви наполегливі в досягненні навіть найскладніших цілей. З іншого боку, дрібний дощ сигналізує появу безлічі дрібних проблем, які, втім, ви подолаєте без особливих зусиль. Сильний і довгий дощ знаменує початок відмінного періоду для інвестицій.

Якщо уві сні ви промокли під дощем, це також може означати, що ви знайдете щастя, але в тому місці, де на нього не очікуєте, - тож будьте відкриті новим можливостям. Промоклий одяг може сигналізувати про небезпеку для вашого здоров'я, але вам не потрібно хвилюватися, оскільки нічого серйозного, найімовірніше, не станеться.

Дощ зі снігом означає, що вам набридла ваша теперішня кампанія, а літній або весняний дощ обіцяє романтичний відпочинок з коханою людиною. Дрібний дощик уві сні - символ того, що ваші невтомні зусилля незабаром будуть гідно оцінені.

Якщо уві сні ви чуєте дощ, але не бачите його, значить, ви переможете своїх конкурентів. Бачити дощ за вікном або краплі на склі - сумувати за кимось або чимось із минулого. Цей сон може бути вираженням порожнечі і печалі, які ви відчуваєте в даний момент свого життя.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Д