Сонник Дерево: значення сну та тлумачення за сонником

Сон про дерево - символ різкого фінансового зростання. Яблука на деревах або інші соковиті плоди - до випробувань на роботі. Приснилося велике дерево - до багатства і розкоші. Цілий ліс дерев символізує велику кількість клопоту. Квітуче дерево уві сні трактується як просування в складних справах або процесах.

Бачити уві сні листя молодого дерева тлумачиться як знак того, що ваша робота в гонитві за своєю мрією увінчається успіхом. Приснилися свіжоспиляні стовбури дерев - попередження про те, що буквально за рогом уже ховається горе.

Якщо уві сні ви рубаєте дерево, вириваєте його з корінням - у житті ви витрачаєте надто багато сил на цілі та бажання, які не збудуться. Бачите уві сні, як вирощуєте дерево - можете вперше відчути кохання незабаром.

Приснилося, що блискавка вдарила в дерево - сон, що попереджає про подружню невірність. Бачити уві сні стовбури і гілки дерев, засипані снігом, на думку сонника, до небезпечної пастки. Щось стримує вас і не дозволяє жити так, як ви хочете.

Бачити уві сні падіння дерева часто означає, що у вас немає вибору в житті. Ймовірно, на роботі ви співпрацюєте з невмілим або недостатньо навченим фахівцем.

Сухе дерево у сні означає несподіване горе, біду або втрату.

Популярні сновидіння