Сонник День народження: значення сну та тлумачення за сонником

Якщовам наснилося святкування дня народження - даний знак є підсвідомимкриком, що вимусите цінувати кожнумить, проведену з близькими людьми.Снитьсясвятоколишнього– довиконання ваших мрій.

Привітання з днем народження віщує проблеми, які можуть бути присутні у вас житті. Вам сниться чийсь день народження - цеповідомляє про турботи, які чекають на вас у майбутньому.Йти насвято –символ того, що ви знаходитесь на правильномушляху до досягнення мети, це говорить про те, що станете щасливим.Сон про день народження родича означаєвашузаздрість успіхам тих, кого знаєте.

Коли снитьсясвято дитини, сигнал психіки. День народження хлопчикавіщуєпро те, що ви сумлінно виконуєте свої обов'язки.Сниться день народження вашої матері. Це віщує приниження. Ви бачите себе п'ючим шампанське у свій день народження - на вас чекає невдача.

У кого День народження

У матері.Такі сни мають і позитивне тлумачення. Сон обіцяє близьким вам людям здоров'я не на день і не тиждень, а місяці. Також подібне сниться через занепокоєння про вас матері, вона піклується і хоче, щоб у вашому житті було якнайбільше щасливих моментів.

У дитини - вона потребує тепла. Вимаєте говорити відчистого серця і розуміти, що турбує вашу дитину.

У друга - свято друга обіцяє зустріч і приємні моменти.Уві сні не було сварок і конфліктів, а наяву булинеузгоджені моменти, то будьте впевнені, що всі непорозуміння вирішаться самі собою.

У померлого.Рідко вибачите лякаючі сни перед померлими родичами. Ви святкували день народження і наснилося, що він був у гарному настрої, отже, скоро на вас чекають успіх і щастя. Ну а якщо він був незадоволений і пригнічений, будьте готові до проблем, які доведеться вирішувати довго та терпляче.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Д