Сонник Двері: значення сну та тлумачення за сонником

Бачити у сні двері - це вибір. У разі коли рішення стосується вашої роботи, вам потрібно зробити вибір скоріше, бо ви можете втратити роботу. Вам потрібно прийняти рішення в особистому житті, не варто вагатися, бо ви залишитеся на самоті. Коридор, повний дверей, сигналізує про появу у вашому житті безлічі можливостей, і якщо ви їх не проґавите, то зможете зазнати змін. Це також означає, що пора втілити в життя ідеї, над якими ви працювали роками, або нові, що з'явилися.

Заходити в двері може символізувати марну спробу уникнути заздрісника або наклепника. У разі коли вони раптом зісковзнуть з петель і поранять когось, один з ваших родичів або знайомих може опинитися в небезпеці. Увійти в будинок, в якому ви жили в дитинстві трактується як позитивний знак. Це місце як обіцянка щасливих днів з сім'єю. Спостерігати за незнайомцями, які ходять через двері символізує проблеми в бізнесі.

В разі коли вам сняться зачинені двері – це знак, що ви хочете захистити себе і своїх близьких від поганих людей, пліток і брудних чуток. Ретельне замикання дверей у сні може гарантувати, що вам доведеться зіткнутися з могутніми і небезпечними ворогами в реальному світі. Щоб вийти з виграшем у такому протистоянні, або хоч зрівняти шанси, вам знадобиться велика сила та мотивація.

Якщо вам наснилися двері, які замкнені на ключ – знак, що скоро ви зустрінете людину, з якою, швидше за все, одружитеся або вступите в подружні стосунки.

Закриття дверей означає завершення завдання. Зачинити перед якось людиною, не впустити її або не відчинити двері інтерпретується як не допомогти комусь, не задовольнити чиїсь потреби, перешкодити чиїйсь роботі або завадити здійснити свої плани. Психологічно це означає дистанціювання у стосунках з іншими та недопущення їх близько до себе.

Двері балкону символізують кохання на першому плані. Знайомство, флірт, домовленість про зустріч. Малі та тонкі двері віщують, що реалізація планів підпитанням. Матимете справу з чужим чоловіком. Поламані двері значать знищення репутації.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Д