Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Стрілець - характеристика вашого знаку зодіаку

Міфологічне походження

Історія Стрільця бере свій початок з грецької міфології, зокрема з історії Хірона, безсмертного кентавра, який виступав вчителем для багатьох давньогрецьких героїв. Він був добрим і викладав медицину, полювання, музику і пророцтво. Він був чудовим учителем для багатьох великих героїв, таких як Джейсон і Ахілл, а також був другом Геракла. В одній з версій своєї історії він був випадково отруєний кров'ю гідри і був змушений покинути свій будинок на горі Пеліон, щоб отримати вічне життя. Коли він бродив по Греції в пошуках безсмертя, він перетинався з самим Зевсом, який запропонував йому місце в зірках в сузір'ї Стрільця.
Стрільця часто асоціюють з грецьким богом Аполлоном, який також представлений як кентавр. У деяких оповіданнях Аполлон, як кажуть, перетворився на Стрільця, щоб уникнути наступу Діани, ще однієї богині полювання, з якою він змагався за увагу.

Риси характеру

Стрільці зазвичай намагаються розширити свій кругозір протягом усього життя – як метафорично, дізнаючись все нові і нові речі з різних областей, так і буквально, здійснюючи тривалі подорожі. При цьому подорожі у випадку зі Стрільцями зазвичай мають виховні цінності, вони хочуть зустрітися і зрозуміти далекі культури, побачити інші частини світу і черпати з них знання. Вони хочуть отримати максимально широку картину світу, познайомитися з нею в повному обсязі.

Бачачи світ в певному сенсі цілісно, Стрілець часто звертається до духовності. Полум'яна натура Стрільця змушує його бачити у вірі і переживати цінність вище, ніж в чистому інтелекті.

Відносини з людьми

Огненные Стрельцы — оптимисты, часто даже неисправимые оптимисты. Иногда они вообще не обращают внимания на тени жизни. Их оптимизм разделяют и с другими – пребывание со Стрельцом может вдохновить. Однако более длительные и глубокие отношения со Стрельцом могут быть проблематичными именно из-за его преувеличенного оптимизма. Романтические отношения Стрельца включают в себя сотрудничество практически во всех сферах жизни. Он также быстро начинает планировать общее будущее.

Кар'єра

Полум'яні стрільці - оптимісти, часто навіть невиправні оптимісти. Іноді вони взагалі не звертають уваги на тіні життя. Їхній оптимізм поділяється і з іншими – перебування зі Стрільцем може надихнути. Однак більш тривалі і глибокі відносини зі Стрільцем можуть бути проблематичними саме через його перебільшеного оптимізму. Романтичні стосунки Стрільця передбачають співпрацю практично у всіх сферах життя. Він також швидко починає планувати спільне майбутнє.

Опис знака зодіака Стрілець
Стрілець 23 листопада — 22 грудня

Останні новини