Значення імені

Популярні імена

Чоловічі імена

Жіночі імена

Таємниця та походження імені

Протягом життя своє ім'я ми чуємо частіше, ніж будь-яке інше слово. Під впливом звуків, у тому числі складається наше ім'я, формується темперамент кожного з нас. Якщо ім'я звучить м'яко, те й характер дитини, зазвичай, м'який. Люди з твердим ім'ям мають наполегливий та вольовий характер.

Буває, що ім'я людини, записане в паспорті, абсолютно не підходить. Навколишні можуть плутати його ім'я або говорити: “Ну яка ж це Олена? Це Юля!”. Або буває так, що дівчинку Олену називають Альоною – це не одне й те саме ім'я. Ймовірно, самій Олені теж не подобатиметься її ім'я, і вона його мимоволі відкидає.

Давайте розбиратися, що впливає значення імені.

Національна характеристика

Ім'я також пов'язане із національністю. Отримуючи ім'я свого народу, дитина мимоволі зараховує себе до її історії та характеру. Але також є міжнародні імена, які дають дитині більше свободи й у сенсі людина почувається “громадянином світу”.

Історичне коріння

Кожне ім'я має свій соціальний образ та характер. Погодьтеся, адже кожному з нас цікаво почитати біографію наших тезок, які риси вони мали, що зробили, чого досягли. Наприклад, ми звертаємо увагу на ті риси, які властиві та бажані нам самим і тим самим ніби отримуємо підтримку з минулого, що надає нам впевненості.

Значення імені

При тлумаченні імені у дужках зазвичай пишуть від якої мови та якого слова відбулося наше ім'я. Наприклад, Сергій у перекладі з латинської означає "високий", "знатний", Ганна з давньоєврейської - "прихильність", "сила", "храбрость". Є імена, які без розшифрування зрозумілі у значенні – Віра, Вікторія, Світлана.

Як перевірити, чи підходить ім'я дитині

Для цього проведіть експеримент. Нехай на ваше прохання хтось із гостей або родичів покличе дитину на ім'я, яка грає в сусідній кімнаті. І якщо ваше чадо дуже зайняте грою, то він обов'язково подивиться в той бік, звідки його покликали на ім'я і знову продовжить гру. Це означатиме, що ви вірно назвали дитину і їм підходить це ім'я. В іншому випадку його доведеться кликати кілька разів і дуже голосно.

Варто розуміти, що характер дитини не буде абсолютно ідентичним тому, що описує його ім'я. Таємниця імені сприяє появі лише певних рис, основну роль формуванні особистості гратиме виховання.

Всі гороскопи

Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 20.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 21.04 - 21.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 22.05 - 21.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 22.06 - 22.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 21.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 22.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 24.10 - 23.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 21.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 19.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 20.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 21.02 - 20.03

Останні новини