Значення імені Лідія: характер, доля, сумісність

Лідія - "лідієць", "мешканець Лідії", "азіат", "з Лідії". Назви цього регіону походять від кореня, що означає "жінка", і пов'язані з іменами Лада, Латона і Леда.Вони утворені від таких географічних назв, часто давали рабам, привезеним із цього регіону.

Ліда не надто сильна, ніжна і жіночна. Нестандартна елегантність (LID-) і краса досконалого порядку (-IDIA), відображені в цьому імені, виражають свого роду жіночий раціоналізм, зовні гнучкий і практичний, але внутрішньо цілісний і абсолютний.

Лідія дуже весела, життєрадісна і доступна. Вона завжди враховує почуття інших людей і втішає їх добрими словами. Вона проявляє ініціативу і підтримку, але рідко робить рішучі дії. Надійна у своїй роботі і не ставить зайвих запитань. Їй довіряє начальство. Насправді Лідія - мужня людина, яка відстоює свої переконання і ні перед чим не відступає.Лідія має врівноважений характер і вміє виходити зі складних ситуацій. Щойно в неї з'являється ідея, вона повільно, але наполегливо рухається до своєї мети.Лідія часто стає агресивною і нервовою, якщо кудись спізнюється. У неї сильне почуття відповідальності за все. При цьому дівчина дуже наївна, її легко ввести в оману.

Лідія скептично ставиться до навчання. Тільки коли вона ставить перед собою мету здобути гарну освіту, то щосили намагається поліпшити свої оцінки,часто губиться в навчанні. Віддає перевагу відпочинку і спілкуванню.

Володарка цього імені високо цінує себе і не погоджується на першу-ліпшу роботу. Ліда серйозний і надійний працівник. Вона завжди дбає про інтереси команди.Лідія - хороший економіст, бухгалтер, менеджер, юрист і адміністратор. Вона робить усе можливе, щоб стати найкращою у своїй галузі, і досягає успіху.

День ангела імені - 5 квітня.

Популярні імена
Більше імен на літеру Л