Значення імені Лаврентій: характер, доля, сумісність

Лаврентій - увінчаний лаврами (лат.).
Зодіак імені: Водолій.
Планета: Сатурн.
Колір: сіро-зелений.
Камінь-талісман: світло-бурштиновий.
Сприятлива рослина: лавр, безсмертник.
Покровитель імені: зебра.
Щасливий день: субота.
Щаслива пора року: зима.
Основні ознаки: раціоналізм, цілісність.

ІМЕНИНИ, СВЯТІ ПОКРОВИТЕЛІ

Лаврентій, Преподобний, Затворник Печерський, єпископ Туровський, 11 лютого (29 січня).
Святий Лаврентій, святий мученик, архідиякон, 23 (10) серпня.
Лаврентій, іспанець за походженням, один з найбільш шанованих святих християнства. Молитвами він зцілював хворих, відновлював зір сліпим. Він був висвячений на диякона папою Сикстом II і зустрів свою смерть в 258 році, незабаром після мученицької смерті самого папи. Папа римський, будучи ув'язненим у в'язниці, наказав Лаврентію роздати церковні скарби, що складаються з дорогоцінних судин і грошей, бідним. Незабаром римський префект наказав Лаврентію віддати йому всі багатства, на що Лоуренс, вказуючи на бідних і калік, сказав: «Це багатство церкви». За це його прирікали на найжорстокіші муки: били зі скорпіонами (тонкий залізний ланцюжок з гострими голками), потім кидали на решітку, під якою робили багаття. Лаврентій прийняв муки холоднокровно.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

На Лаврентія Архідиякона моляться за зцілення очних хвороб.
На Лаврентія, 23 серпня, дивляться на воду: якщо тихо, то осінь буде тихою, а зима без хуртовин.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

Дуже близькі до Лаврусу, але знак зодіаку і планета вносять свої корективи. Так, прагнення до лідерства Лаврентій показує, коли його положення в колективі стає сильним. Він товариський, але неспокійний і страждає від різних комплексів, які глибоко приховує, будучи здатним врівноважити свої пристрасті і почуття. Він виявляється активним менеджером, не позбавленим творчої уяви. Однак у відносинах з людьми він не правий. Лаврентій може реалізувати себе в різних сферах людської діяльності.
З юних років Лаврентій занадто сильно піддається жіночому чарівності. Він любить дружину, але часто зраджує їй. Лаврентій - відмінний гравець, який легко долає поразки і невдачі. Йому подобається перебувати в оточенні друзів, чоловіків і жінок, ходити на прогулянки, пікніки.
По батькові: Лаврентевич, Лаврентіївна.

Популярні імена
Більше імен на літеру Л