Значення імені Лілія: характер, доля, сумісність

Лілія - ім'я має великий попит і присутнє в кожній мові. Походить від латинського "lilium", що перекладається як "квітка лілії". Деякі філологи стверджують, що воно похідне від імені "Lila", що означає "ілюзія" або давньоєврейського "Lilah", що перекладається як "бузок". Але це неправильне трактування, оскільки єдиний правильний переклад свідчить про назву квітки. Ім'я може вживатися у зменшувальній формі як "Ліля" або "Лія".

Незважаючи на ніжне звучання цього імені, характер Лілії далеко не подарунок. Вона змалку схильна маніпулювати людьми і їй це вдається. Миловидна і вміє кокетувати, завдяки чому користується увагою у чоловічої статі. Схильна до егоїзму.

У цих жінок добре розвинена уява, яку нерідко вони застосовують у роботі і у повсякденному житті. Вони добре навчаються, їм просто даються точні науки та гуманітарні дисципліни. Виявляють себе й у творчості. Завжди мають хобі у вигляді танців або рукоділля, не далекі від естради. Мають вибуховий темперамент, схильні до примх. У суперечках можуть дійти навіть до істерики, відстоюючи свою думку. Якщо знаходять джерело реалізації своєї енергії та емоцій, то можуть стати цілком терпимими та навіть милими.

У роботі шукають легких шляхів, часто використовують інших колег до виконання своїх обов'язків. Захоплення творчістю нерідко реалізується у професії, до якої явно лежатиме душа. Лілія – не начальник, скоріше – виконавець чи самостійна творча одиниця. Має практичний розум, може привносити в загальну справу корисні ідеї.

Чоловіка Ліля вибирає довго, та й витримати її вибуховий характер може далеко не кожен. Вона не найкраща господиня, але натомість стає самовідданою мамою, яка весь час приділяє своїм дітям.

Лілія рідко хворіє, але має вразливе місце - нирки. Їй не варто застуджуватися і слід періодично обстежувати систему виділення. Вона має відмінну фігуру, на яку не впливає режим живлення.

День ангела: 26 лютого, 19 червня, 24 серпня.

Популярні імена
Більше імен на літеру Л