Значення імені Лев: характер, доля, сумісність

Лев - це давнє чоловіче ім'я, щодо етимології якого досі точаться гарячі суперечки та дискусія. Ім'я може бути похідною формою як від латинського слова "Leo", так і від грецького "Lewa". Проте значення цих слів загальне – “лев”, “цар звірів”. Але є і єврейська версія, за якою значення імені Лев – “серце”. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Лева, Левко, Лео, Леон, Левчик, Левуня.

У дитинстві хлопчик з ім'ям Лев вирізняється флегматичності та інертністю. Легко йде на контакт з дорослими та однолітками, його погляд на дружбу та честь приваблює все більше і більше друзів. Лев не любить конфлікти, нікого не ображає, але й не ображається сам. Найчастіше стоїть на захисті тих, кого кривдять. До невдач відноситься флегматично, багато і наполегливо працює для досягнення поставлених цілей. Незважаючи на лінощі, вчиться Лев досить добре. У нього прекрасні задатки до вивчення різноманітних предметів, батьки помічають це ще у віці хлопчика. Шкільну програму схоплює на льоту, але дуже часто про себе нагадує лінь, яка згодом змінюється на посидючість та послідовність, не без участі батьків звичайно. Леву подобається виглядати освіченим, і це якість визначає його подальше життя. Легко та швидко освоює дисципліни будь-якої спрямованості. З такого підлітка у дорослому житті вийде справжній професіонал своєї справи. Найчастіше власники цього імені обирають професії пов'язані з наукою: фізику, філологію, хімію, географію тощо.

Дорослий добре вихований чоловік на ім'я лев — найдобрішої душі людина. Наділений чудовим почуттям гумору. Наполегливий у досягненні мети. Дитячий спокій та харизматичність також супроводжують чоловіка і в дорослому віці. Недоброзичливців у такої людини немає, тому що всі конфлікти воліють відразу вирішувати мирним шляхом. Варто згадати і про самовідданість Лева, готовність завжди прийти на допомогу.

Здоров'я Льовочки зазвичай міцніше, ніж в інших дітей. Хлопчик має високий життєвий тонус, а міцна система і відсутність стресу допоможе йому в дорослому житті з легкістю переносити емоційні навантаження. У дитинстві із задоволенням займається спортом, ходить на фізкультуру.

День ангела імені – 3 березня, 20 грудня, 5 березня.

Відомі особи, які прославили ім'я: скульптор-монументаліст Лев Авербух, письменник Лев Аллацій, садівник Лев Семеренко, політичний діяч Левко Лук'яненко.

Популярні імена
Більше імен на літеру Л