Значення імені Любов: характер, доля, сумісність

Любов – ім'я прийшло у слов'янські мови після хрещення Русі. Перенесення з давньогрецької мови здійснювалося нестандартним способом – калькуванням, тобто смисловим, а не фонетичним. Значення імені Любов - "кохання". Таким же перенесенням можуть похвалитися ще два грецькі імені – Віра, Надія. За легендою це Любов, Віра та Надія були сестрами, страченими за шанування православної віри. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Люба, Любава, Любчик, Любочка, Любонька, Любушка, Любуся.

Люба з дитинства рекомендує себе як комунікабельна, життєрадісна та добродушна дівчинка. Любить приносити користь своїм родичам, але не без своєї вигоди, обов'язковою умовою для її праці є похвала. Такий спосіб допомоги більше нагадує угоду. У школі Люба вчиться погано, їй не подобаються жодні дисципліни, а навчання не цікаве. Дівчинка не дурна, має хороші розумові дані, але їй важко довго залишатися зосередженою на чомусь.

Доросла Любов має сильні вольові риси характеру: вона не піддається на чужі маніпуляції, обачливо, відповідально і самовіддано діє у критичних ситуаціях. Легка на підйом, вміє тримати себе в руках, хоч часом реагує на деякі ситуації досить імпульсивно. У спілкуванні з оточуючими зовні життєрадісна, прямолінійна. У неї гарне почуття гумору, іноді здається стриманою, але всередині такої дівчини живе зовсім інша особистість – пристрасна, владна та емоційна. У плані вибору професії Люба завжди зупиняється на акторській майстерності чи музиці, проте це зовсім не означає, що вона боїться наполегливої копіткої роботи. Любов також може вибрати інші спеціальності, такі як косметологія, фармацевтика, бухгалтерія і так далі.

Здоров'я у Любаші хоч і гарне, але з певними слабкими місцями. Нервова система у дівчинки часто перевантажується зайвою емоційністю, особливо це помітно з дорослішанням. Тому батькам важливо надати вразливій дівчинці підтримку.

День ангела імені – 30 вересня святкують іменини юнаки Любові Римської.

Популярні імена
Більше імен на літеру Л