Значення імені Лазар: характер, доля, сумісність

Лазар - Бог допоміг (іврит).
Зодіак імені: Риби.
Планета: Венера.
Колір: синій.
Камінь-талісман: лазурит,
сприятливе рослина: жасмин, мімоза.
Покровитель імені: дятел.
Щасливий день: четвер.
Щаслива пора року: зима.
Основні риси: м'якість, емоційність.

ІМЕНИНИ, СВЯТІ ПОКРОВИТЕЛІ

Лазар Сербський, святий князь Сербії, 28 (15) червня.
Святий князь Лазар жив в чотирнадцятому столітті, коли турки, завоювавши сусідні країни, готувалися до нападу на Сербію. У 1371 році він був проголошений королем всієї Сербії і наполегливо працював над полегшенням становища країни. Святий втихомирював сусідніх князів, які грабували сербських жителів, дбав про християнське виховання народу, будував храми і монастирі. Протягом 10 років свого правління Сербія перебувала в стані спокою.
Потім почалася війна з турками. Під час косовської битви поранений князь був узятий в полон і за велінням султана Баязета був обезголовлений мечем в 1389 році. У 1391 році його нетлінні мощі були перенесені в Сербію.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

По скрипу возних коліс в День Лазарєва, 28 червня, здогадуються про врожай: «На Лазаря віз не мазана - добру не пощастить».

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

Лазар - дуже нервовий, меланхолійний дитина, чутливий до найменшої образи. У школі він часто бере на плечі нездійсненне завдання, обіцяє виконати нездійсненне, твердо вірячи в цей момент, що зможе виконати завдання. Тоді він дуже переживає, навіть зневірився, втрачає віру в свої можливості. Батьки повинні переконатися, що хлопчик не пасивний, а активно брав участь в шкільному житті. Необхідно допомогти йому в цьому, направляти свої дії, інакше він буде прагнути плисти з волі хвиль, куди дме вітер.
Лазарка добре вчиться, хоча не всі предмети, наприклад, фізика, йому це вдається. Завдяки старанності він добре закінчує школу і продовжує вчитися далі.
Дорослий Лазар дуже вразливий і вважає за краще триматися в тіні. Він м'який і розумний чоловік, який піддається грубості і грубості. Йому властиві сентиментальні пориви, але потім, злякавшись або збентежений, він замикається в собі. Лазар дуже зарозумілий, що проявляється в упертості і гарячості в суперечках. Він невпевнений в собі, часто вагається при прийнятті рішення, здатний на компроміси зі своєю совістю.
Лазар - мрійливий і поступливий чоловік, добре пристосовується до обставин. Він працьовитий і добре ладнає в будь-якому колективі. За професією Лазар - інженер, лікар, педагог, юрист, кравець, перукар, електрик, він досягає високого професійного рівня.
Лазар пізно одружується, іноді з жінкою з дитиною. Він хороший чоловік і батько, хоча дружина найчастіше зі складним характером, вимоглива. Лазар намагається своєчасно зняти напругу, що накопичилася, уникнути тривалих розборок. У своїй родині він вміє бути лідером, тримати господарство в строгості. До глибокої старості надійним другом життя Лазаря буде жінка на ім'я Анастасія, Віра, Кіра, Марія, Людмила, Муза, Наталя, Неллі, Олеся, Елла.
По батькові: Лазаревич, Лазаревна.

Популярні імена
Більше імен на літеру Л