Значення імені Людмила: характер, доля, сумісність

Людмила – вчені-етимологи зійшлися на думці, що це жіноче ім'я слов'янського походження, проте існує кілька версій, згідно з якими це ім'я є похідним від болгарського чоловічого імені Людмил. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Люда, Людка, Людочка, Люся, Міла, Люсик, Мілочка, Людонька.

Дівчатка, які мають ім'я Людмила, в дитинстві зазвичай великі любительки побалакати. Маленька Люда любить грати в ляльки з раннього віку, у неї яскраво виділяються риси люблячої матері. За характером – власниця, хоч лідерських якостей не виявляє, але постояти за себе може. У школі Людмила радує викладачів посидючістю, працьовитістю та наполегливістю, послідовністю. Вона чудово запам'ятовує матеріал, має гарні розумові здібності та потяг до творчості. Батькам украй рекомендується розвивати ці таланти. В основному, Люда школу закінчує на відмінно.

Доросла Людмила стає самолюбною дівчиною, яка ревно захищає свої особисті межі. Буває досить агресивною, але ця агресія найчастіше напускна. Таку дівчину можна легко переконати і заспокоїти. Вона має аналітичний склад розуму, але її легко спантеличити дрібницями, і в такі моменти вона стає необ'єктивною. У поодиноких випадках буває настільки дратівлива, що досить часто вирішується цілком розважливості.

Здоров'я гарне. Має прекрасний життєвий тонус при повній відсутності поспішності. Однак у такому міцному на вигляд здоров'я є й слабкі місця, серед яких можна вказати серцево-судинну систему, тому ще з дитячого віку Людочці треба бути обачною та акуратною, особливо з фізичними навантаженнями.

День ангела імені Людмила – 30 вересня відзначається іменини мучениці Людмили Чеської.

Відомі особи, які прославили ім'я: психіатр та професор Людмила Юр'єва, підприємець Людмила Климок, політичний діяч Людмила Арутюнян, телеведуча Людмила Добровольська.

Популярні імена
Більше імен на літеру Л