Значення імені Лариса: характер, доля, сумісність

Лариса – згідно з легендою - морська німфа та онука бога моря Посейдона. У перекладі з давньогрецького ім'я Лариса означає "чайка". На честь Лариси було названо одне з найбільших міст Греції, де зараз проживає понад 130 000 осіб. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Лара, Лора, Лариска, Ларисочка, Ларочка, Лорік.

Лара спокійна та водночас емоційна натура. Сильно прив'язана до батьків, особливо матері. Намагається щосили радувати її. Дівчинка може бути впертою, але це лише обережність, тому що Лариса дуже не любить необдумані дії, що здійснюються нахрапом. Їй простіше спочатку скласти план і вислухати доводи, чому в якійсь справі треба робити саме так, а чи не інакше. У навчанні досягає великих успіхів, проте успішність дівчинки сильно залежить від компанії, оточення, які на неї впливають.

Доросла Лариса якщо ставить якусь серйозну мету, то не завжди її досягає. Дівчина часто буває неспокійною, знервованою, агресивною. Це все залежить від виховання та ступеня твердості характеру. Іноді її внутрішня напруга та всілякі накопичені невдоволення прориваються назовні, чим бентежать і відштовхують від неї колег та знайомих. Можна сказати ще й про те, що Лариса тяжко переживає провали у справах або на особистому фронті, в чому звинувачує лише себе. У цьому полягає її невпевненість, що породжує зайву похмурість і пасивність дівчини. Однак за всіх своїх мінусів слід сказати, що Лариса – різнобічна та багатогранна особистість. Часто досягає хорошого результату працюючи лінгвістом, програмістом, педагогом чи критиком.

Власниці імені Лариса у розвитку випереджають середні показники, що свідчить про ерудованість дівчинки. Батькам у такому разі не варто перевантажувати свого вундеркінда. Лара із задоволенням ходить на різноманітні гуртки та секції.

День ангела імені – 8 квітня відзначають іменини мучениці Лариси.

Популярні імена

Більше імен на літеру Л