Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Водолій - характеристика вашого знаку зодіаку

Міфологічне похожження

У грецькій міфології Водолій зображений, тримаючи в руці глечик, з якого тече вода. Античні автори стверджують, що це був Ганімед, і вони підняли його на небо, щоб Зевс служив його управителем і радував око своєю красою. Волога, що ллється з його глечика, вважалася нектаром, напоєм богів. На рубежі бронзового і залізного віків, коли Астрея, безсмертна богиня честі і справедливості, розгнівалася на людей за розпусту і моральний занепад, вона покинула землю і повернулася до богів на горі Олімп. Зевс вирішив змінити це покоління. Починається ураган, страшна злива, повінь. Всі померли. З волі богів вижив тільки благочестивий Прометей Дьюкаліон і його вірна дружина Пірра. Зевс попередив їх заздалегідь, і вони побудували корабель-ковчег. З них вийшла грецька цивілізація. Молодята починають будувати нове життя, а благородному Дукаліону надається безсмертя, завдяки чому він красується в небі, як Водолій. На честь Великого Потопу на небі з'явилося сузір'я Водолія.

Риси характеру

Водолії - архетипні ізгої. Це не означає, що вони одинаки. Насправді вони процвітають великими групами, захоплюючи оточуючих своїм особливим почуттям гумору, інтригуючи їх веселими фактами про історію одноразових соломинок або переконуючи вас приєднатися до їх читацької групи. Відчуження, яке вони відчувають, часто нав'язується самим собою — результат їхнього контраризму на колінах, а не відсутності соціального інтелекту. Вони намагаються бути дивними. Вони можуть повісити шкірку грейпфрута на стіну і назвати її мистецтвом.

«Інтелект» для них означає вміння формулювати найбільш непопулярну думку. Якби це були білі вівці, вони б пофарбували свою шерсть в чорний колір, щоб довести свою правоту. Їм судилося прожити своє життя в прямій опозиції до нинішнього світу.

Але насправді вони є будівничими світу. У свідомості Водолія існує цілий Всесвіт, і цей Всесвіт дотримується власного набору логіки, який не відповідає дійсності. Вони не брехуни. Вони утопісти. Вони не холодні. Вони раціональні. Для них емоції - це всього лише дірки в їх ідеалістичних судинах. Навіщо піддаватися чутливості, коли є стільки знань, які потрібно придбати, стільки проблем, які потрібно вирішити?

Водолії живуть своїм життям як один великий науковий експеримент, використовуючи елемент несподіванки для збору реакцій і побудови теорій про тонкощі людської природи. Вони ходять по творах абстрактного мистецтва, руйнуючи традиційні перспективи з їх повним ігноруванням умовностей. Вони мученики за справу "людяності", а "свобода" - їх єдина вимога.

Відносини з людьми

Водолій часто зволікає з зобов'язаннями, потребуючи бути впевненим як в психічному зв'язку між вами, так і в тому, що ви дозволите йому мінімальний рівень свободи у відносинах. Їх любов до життя і постійне прагнення до нових переживань робить їх дуже цікавими партнерами.

Більшість Водоліїв хочуть спочатку друга, а потім коханця. Якщо ви не найкращі друзі, то менша ймовірність, що ваші відносини з Водолієм зайдуть дуже далеко. Водолії дуже розумні і люблять хорошу дискусію.

Кар'єра

Водолій привносить ентузіазм і інновації на своє робоче місце і володіє чудовою здатністю використовувати свою уяву в ділових цілях. Їх високий інтелект в поєднанні з готовністю ділитися своїми талантами надихає багатьох людей. Вони люблять займатися гуманною діяльністю.

Водолії можуть ризикувати в плані фінансів, але можуть і правильно розпоряджатися бюджетом.

Вони добре пристосовані до свого почуття стилю і не бояться його показувати, тому їх кольори, що сяють в зовнішньому світі, мають значення для їх емоційного стану. Вони надзвичайно добре справляються з такими професіями, як пілотування, парапланеризм і фотографія, але також стають відмінними програмістами, блискучими математиками і вченими.

Опис знака зодіака Водолій
Водолій 20 січня — 19 лютого

Останні новини