Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 20.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 21.04 - 21.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 22.05 - 21.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 22.06 - 22.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 21.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 22.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 24.10 - 23.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 21.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 19.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 20.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 21.02 - 20.03

Водолій - характеристика вашого знаку зодіаку

Найкраща сумісністьОвен, Лев, Стрілець
Дати20 січня – 20 лютого
СтихіяПовітря
ПланетаСатурн, Уран
ЯкостіРозум, доброзичливість, прямолінійність
Карта ТароАркан Зірка
КолірСвітло-блакитний
КаміньКварц
КвітиНарциси, лілії
ТалісманБлакитний сапфір

Зодіакальне сузір'я Водолія є одним із найдавніших і було описане ще у II столітті грецьким астрономом Птолемеєм. Назва "Водолій" походить від латинського слова, що означає "водонос", і на ілюстраціях до астрологічних прогнозів зазвичай зображується як чоловік, що ллє воду з глека.

Час Водолія - кінець астрологічного року, між знаками Козерога і Риб. Візуально знак зодіаку Водолія є двома хвилястими лініями, що символізують змія мудрості. З першого погляду Водолій може здатися одним із найвеселіших і найбезтурботніших знаків Зодіаку. Проте ті, хто познайомився із справжньою його сутністю, знають, що це глибока, наполеглива та волелюбна натура.

Загальна характеристика знаку Водолій

Водолій знак зодіаку

Водолій може бути представлений як прогресивний мудрець серед зодіакальних сузі́р'їв. Він займає особливе місце в кінці зодіакального кола, в зоні Вчителя, і втілює багатий колективний досвід і доступ до більш складних енергій. Багато Водоліїв виступають у ролі наставників, новаторів та винахідників на глобальному рівні. У міфології Водолій згадується як творець і управитель, що має систематичний та конкретний підхід, відповідаючи архетипу Правителя у розумінні Карла Юнга.

Дата і стихія знаку

Люди, народжені в період з 20 січня по 20 лютого, відносяться до одинадцятого знаку зодіаку Водолій і перебувають під впливом планет Сатурн та Уран. Сатурн символізує суворість та авторитет, а Уран – планета карми та відплати. Це може бути однією з причин двоїстості їхньої натури.

Водолій належить до знаку фіксованого хреста і стихії Повітря. Водолій є яскравим індивідуалістом, схильний до коливань настрою. Він може бути елегантним, неохайним, рішучим і мати яскравий темперамент. Водолію не подобається рутина та нудні обов'язки, а незалежність є головною умовою для його діяльності.

Характер Водолія

Люди, народжені під знаком Водолія, мають особливу чутливість і вразливість. У них зазвичай багато знайомих, але довіряти вони можуть лише небагатьом із них. Цікавим фактом є те, що до Водоліїв часто притягуються неврівноважені люди, схильні до необачних вчинків.

Водолій – доброзичливий знак, іноді доходить до нав'язливості. Водолії, як правило, не змінюють своєї думки, але можуть піддаватися вмовлянням. Однак астрологи не рекомендують зловживати цією особливістю, бо якщо Водолій відчує себе ущемленим чи скривдженим, він може мститись, навіть на шкоду собі.

Водолії виявляють безмежну цікавість у всіх аспектах життя. Це іноді заважає їм сконцентруватися на одній конкретній справі, і вони можуть справляти враження ледарів, хоча насправді встигають виконувати безліч дрібних обов'язків упродовж дня.

Здатність Водоліїв постійно набувати нових знань робить їх дуже талановитими, проте деяким представникам цього знаку це негативно впливає на психічне здоров'я. Спостерігається деяка кореляція між високим інтелектом та підвищеною чутливістю у деяких Водоліїв. І хоча це не стосується всіх представників знаку, можна помітити, що існує відносно висока кількість людей із психічними проблемами серед них.

Позитивні риси характеру:

 • незалежність;
 • толерантність;
 • гуманізм;
 • дружелюбність.

Кар'єра та здоров’я Водолія

Часто Водолії мріють про кар'єру підприємця, але насправді їм краще проявити себе як наймані працівники. У цьому випадку вони ставляться до роботи відповідальніше, і хороші результати не змушують себе чекати.

Для досягнення успіху у діловій сфері Водоліям часто не вистачає сили волі, щоб подолати себе, та "товсту шкіру", яка б захистила їхню ніжну душу від зовнішнього впливу. Крім того, люди, народжені під цим знаком, рідко ризикують і часто втрачають можливості, які їм дає доля. Тому не дивно, що серед Водоліїв рідко трапляються багаті люди.

Однак серед представників цього знаку багато відомих особистостей у галузі мистецтва та літератури, де вони можуть проявити себе більшою мірою, ніж у бізнесі. Водолії часто досягають успіху в професіях, які потребують безпосереднього контакту з людьми, таких як: педагогіка, журналістика та соціологія. Однак вони не завжди повністю віддаються своїй роботі, оскільки відчувають потребу в періодичній самоті. І вибираючи публічні професії, Водолії часто знаходять час для відпочинку, віддаючи перевагу усамітненим місцям.

Водолії не є міцними та здоровими людьми, і у них обмежені сили, які вони щедро витрачають. Представники цього знаку рано стикаються з такими проблемами, як безсоння та знесилення. У більшості Водоліїв спостерігаються значні проблеми із зором та кровоносною системою. У літньому віці часто стикаються з варикозом, болями в ногах і проблемами з судинами.

Кохання та відносини Водолія

Водолії мають глибоку душевну силу і здатність відчувати сильну любов, але не завжди виявляють її відкрито. Вони вважають за краще тримати деяку емоційну відстань від тих, хто завоював їхнє серце, зі страху бути ошуканими або втратити свою свободу. Незважаючи на те, що всередині вони можуть горіти пристрастю, ззовні зберігають зовнішню байдужість.

Водолії не поспішають вступати у стабільні стосунки чи шлюб. Вони самі не ревниві та не терплять прояву ревнощів. Якщо партнер бажає піти, представники цього знаку не утримуватимуть його, але зроблять усе можливе, щоб зберегти дружній контакт.

Протягом усього свого життя Водолії прагнуть ідеальних і бездоганних відносин, хоча і їх вони можуть розірвати, якщо почнуть себе почувати полоненими та загнаними у кут. Незалежно від ступеня закоханості, Водоліям потрібен час, щоб побути на самоті і продовжувати пізнавати світ, який не обмежується лише однією, навіть найбажанішою людиною на землі.

Сильні та слабкі сторони Водолія

Водолії, на думку астрологів, зазвичай легко пристосовуються до змін у своєму житті і не відчувають через це тривоги. Їхня сила полягає в їхній легковажності та непостійності, і вони ніколи не затримуються на одному місці і без особливих вагань погоджуються на авантюри.

Крім того, Водолії часто виявляють у собі вміння та таланти, про які раніше не підозрювали. Люди, народжені під знаком Водолія, сповнені сюрпризів, і їм легко вдається проявити себе та реалізуватися у різних сферах діяльності. Вони готові прийняти виклик та досліджувати нові області.

Однак Водолії можуть бути категоричними. Вони бачать світ у чорно-білих тонах та не визнають відтінків. Вони схильні ділити все на хороше та погане. Якщо щось здається Водолію поганим, його вже важко переконати.

Через свою категоричність та максималізм, Водолії можуть бути вимогливими до оточуючих. Вони часто стикаються з тим, що інші люди не бажають відповідати їхнім стандартам. Крім того, Водолії за своєю природою можуть бути замкнутими, що іноді відштовхує навіть близьких друзів.

Сумісність Водолія

Водолії зазвичай найкраще сумісні з такими знаками Зодіаку:

 • Близнюки. Обидва знаки є повітряними та мають схожі розумові інтереси. Вони насолоджуються розумними та різноманітними розмовами, їх спілкування зазвичай буває жвавим та захоплюючим.
 • Терези. Обидва прагнуть гармонії і справедливості у відносинах. Вони поділяють інтерес до мистецтва, культури та суспільної справедливості, і можуть створити інтелектуальний та цікавий зв'язок.
 • Стрілець. Мають спільні цінності незалежності та свободи. Вони люблять пригоди, нові ідеї та відкриття. Разом можуть перебувати в постійному русі і створювати цікаві моменти, що запам'ятовуються.

Знаки Зодіаку, які можуть викликати певні труднощі у відносинах з Водолієм:

 • Телець. Мають різні підходи до життя. Телець прагне стабільності та матеріальної безпеки, тоді як Водолій віддає перевагу свободі та змінам. Їхні відмінності в цінностях та способі життя можуть призвести до конфліктів та нерозуміння.
 • Скорпіон. Скорпіон пристрасний, тоді як Водолій часто залишає емоції на задньому плані і прагне незалежності. Це може викликати проблеми та складнощі у відносинах.
 • Рак. Мають суттєві відмінності у своїх емоційних та суспільних потребах. Рак шукає глибокий емоційний зв'язок і прихильність, тоді як Водолій схильний до свободи та незалежності.

Чоловік Водолій

Чоловіки-Водолії зазвичай виявляють гіпервідповідальність у своїй роботі. Вони можуть бути завзятими і шукати нові та нестандартні способи досягнення цілей. Не бояться ризикувати та експериментувати, їхнє оригінальне мислення допомагає їм приходити до несподіваних рішень.

У відносинах чоловіки-Водолії іноді здаються поверхневими через свою схильність до незалежності та свободи. Однак за їх екстравагантністю та революційним поглядом на життя може ховатися бажання знайти спокій та затишок.

У роботі чоловік-Водолій виявляє самовіддачу, але вони починають відчувати дискомфорт, коли їхня свобода обмежується і робота стає сумною рутиною. Вони краще функціонують у креативному та гнучкому середовищі, де їм дається можливість проявити свої оригінальні ідеї та підходи.

Загалом, чоловіки-Водолії поєднують у собі відповідальність, оригінальність та прагнення до свободи. Вони можуть бути привабливими партнерами та гарними колегами, але важливо враховувати їхню потребу в незалежності та творчій свободі, щоб забезпечити їм комфорт та можливість проявити свій потенціал.

Жінка Водолій

Жінки-Водолії легко створюють атмосферу затишку і вміють справляти гарне враження на оточуючих.

Жінки-Водолії відрізняються оригінальним та екстравагантним стилем одягу, їх почуття моди яскраво виражене. Вони насолоджуються гучними компаніями, цінують увагу та інтерес з боку оточуючих людей.

У коханні жінки-Водолії віддаються повністю та малюють ідеалістичні картини. Вони вимогливі до партнера та очікують відвертості та відданості. Жінку-Водолія важко поранити неувагою з боку коханого, хоча вона сама може дозволити собі інтрижку на боці, навіть будучи глибоко закоханою.

Представниці цього знаку зазвичай тягнуться до духовного зв'язку та невидимих енергетичних взаємодій, ніж до простого фізичного зовнішнього вигляду.

В цілому, жінки-Водолії мають унікальні риси характеру і стиль життя. Вони прагнуть індивідуальності і демонстрації своєї оригінальності, як у зовнішньому вигляді, і у відносинах.

Дитина Водолій

Дитина-Водолій справді може демонструвати непередбачуваність, непосидючість і примхливість. Може влаштовувати сюрпризи батькам своїми незвичайними вчинками, які важко пояснити. У дітей цього знаку часто є особливі здібності, які потрібно розкрити і розвинути. Однак, маленький Водолій може відчувати труднощі у визначенні своїх інтересів та переваг у житті. Він може покладатися на швидкоплинне натхнення, яке тимчасово спрямовує у певну сферу: малювання, розв'язання складних завдань чи інші області.

Діти-Водолії часто сповнені надихаючих ідей, однак виникають проблеми на стадії їх реалізації. Це пов'язано з тим, що маленькі Водолії можуть бути непосидючими, переоцінювати свої здібності та не сприймати поради оточуючих. Вони рідко мають розвинену логічну думку і часто покладаються на інтуїцію або загальні уявлення. Це може призвести до невдач або негативних результатів, особливо коли досвіду та знань недостатньо.

Важливо допомогти дитині-Водолію розвивати та зміцнювати її таланти, одночасно вчити її слухати поради та розвивати логічне мислення. Підтримка, розуміння та заохочення його творчого потенціалу допоможуть процвітати та досягати успіхів у різних сферах життя.

Відомі особи, що народилися під знаком Водолій

Жінки-Водолії:

 • Тіна Кароль (25 січня) - українська співачка, акторка, телеведуча.
 • Йоко Оно (18 лютого) - японсько-американська авангардна художниця, музикантка, композиторка. Творчо співпрацювала із своїм чоловіком Джоном Ленноном, брала участь у записах деяких пісень “The Beatles”.
 • Дженніфер Еністон - американська акторка, продюсерка, режисерка та підприємиця грецького походження. Стала відомою завдяки роРейчел Ґрін у культовому телесеріалі “Друзі”.
 • Періс Гілтон (17 лютого) - американська фотомодель, акторка, співачка, світська левиця, спадкоємиця сімейного бізнесу - найбільшої у світі мережі готелів і курортів Hilton. Популярність здобула завдяки ролі в телесеріалі “Просте життя”.

Чоловіки-Водолії:

 • Чарльз Діккенс (7 лютого) - англійський письменник, один із найпопулярніших романістів вікторіанської епохи, його найзнаменитіші романи: "Пригоди Олівера Твіста", “Різдвяна історія”, “Посмертні записки Піквікського клубу”, “Девід Копперфільд, ”Таємниця Едвіна Друда", тощо.
 • Вольфганг Амадей Моцарт (27 січня) - видатний австрійський композитор і музикант-віртуоз, його творчий доробок становить понад 600 творів.
 • Авраам Лінкольн (12 лютого) - 16-й президент США, перший президент від Республіканської партії, визволитель американських рабів.
 • Крістіан Діор (21 січня) - французький модельєр одягу, засновник модного дому Christian Dior.
Опис знака зодіака Водолій
Водолій 20 січня — 20 лютого

Поширені питання

Що приносить успіх?
Найкращим чином Водолію підходить оберіг у вигляді черепахи.
Чого боїться Водолій?
Водолії бояться брати на себе відповідальність, тому намагаються її уникати.
Що більш за все не подобається Водоліям?
Водолії цінують свій час і не люблять розмовляти про непотрібні речі. Вони не пліткарі і люблять розмови по суті з розбудовою планів на майбутнє, а дрібні проблеми їх не цікавлять.

Останні новини