Значення імені Емілія: характер, доля, сумісність

Емілія - ім'я родом із Стародавнього Риму, яке є жіночою формою імені "Еміль". Обидва походять від родового латинського імені "Aemilius", що в перекладі означає "той, хто не поступається" або "суперник". Скорочено ім'я звучить як "Емма", "Міла", "Милка", "Міля".

Носії імені Емілія з юного віку впевнені у собі та своєму майбутньому. Вони точно знають, чого хочуть від себе та навколишнього світу. Ці жінки владні та сповнені амбіцій. Вони люблять розпоряджатися та не переносять, коли ними намагаються командувати. Як правило, це протестні натури, які готові використовувати будь-яку зброю для доказу своєї правоти та залучення перемоги.

Емілії завжди здаються старшими за свій вік і виражається це в їх мудрості, яка закладена в них з пелюшок. І справа не лише у ментальній зверхності. Вони добре навчаються, особливо процвітають у точних науках. Представниці слабкої статі з цим ім'ям є блискучими аналітиками.

Емілія немов магніт притягує до себе успішних людей та надійних друзів. До її думки прислухаються та цінують. Сила волі - один із головних козирів власниць цього імені. З них виходять успішні та авторитетні керівники. При всіх цих характеристиках Емілії добрі та м'які натури, але тільки для близьких та обраних людей. Для рідних вони готові повернути гори. У сім'ї ці жінки вимогливі до своїх партнерів, яким одразу висловлюють усі претензії в обличчя. Для них неприйнятні брехня та позерство. Вони не прощають зради.

Емілії успішні в будь-якій професії, хоч би яку вони вибрали. Часто досягають великих вершин у роботі, пов'язаній із точними науками.

Ці жінки відрізняються міцним здоров'ям та трепетним ставленням до нього. Однак є і слабке місце: система травлення. Часто Емілії стикаються із зайвою вагою, яка складно піддається коригуванню. Міцна сила волі найчастіше дозволяє подолати ці проблеми та повернути фізичну гармонію. З психічною рівновагою у цих жінок все в порядку. Будь-який конфлікт, у тому числі і внутрішній, вони вміють моментально гасити та швидко відновлювати свій психоемоційний стан.

Приємна співрозмовниця, владна натура, впевнена в собі жінка та лідер у будь-якій сфері – це основні риси Емілії, яка вміє бути м'якою та чуйною у колі близьких людей.

Популярні імена

Більше імен на літеру Е