Значення імені Едуард: характер, доля, сумісність

Едуард - охоронець багатства, хранитель володінь (давньоанглійський).
Ім'я не фігурує у святих.
Зодіак імені: Козеріг.
Планета: Сатурн.
Колір: попелясто-сірий.
Камінь-талісман: онікс.
Сприятлива рослина: дуб, ромашка.
Покровитель імені: сокіл.
Щасливий день: субота.
Щаслива пора року: зима.
Основні особливості: практичність, холодність.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

Едік зазвичай дуже симпатичний хлопчик, навіть занадто багато. Мамині друзі просто переслідують його своїми ласками і поцілунками. Найчастіше він росте м'якотілим, у нього спостерігається повільна реакція, але він може безпомилково визначити, кого потрібно поважати, а кого можна відштовхнути в сторону. Едік - спортивний хлопчик, він добре личить, але у нього немає потреб цілеспрямованого знання. На його вибір професії зазвичай впливають родичі або обставини.
Інтелект Едуарда високий. Він володіє як синтетичним, так і аналітичним складом розуму, що дозволяє йому оцінювати ситуацію в цілому і детально. Однак його спосіб мислення призводить до того, що Едуард стає зарозумілим, зверхньо дивиться на оточуючих.
Едуард дуже сприйнятливий, у нього вроджені знання психології, можна сказати, що у нього відмінний нюх. Він знає, ким можна маніпулювати, кого не чіпати, щоб потім не шкодувати.
Едуард наділений яскравою уявою, дивовижною пам'яттю і почуттям гумору. Він може бути різким у своїх висловлюваннях, сміливим, але нерішучим.
Він працює тільки на себе. Вища освіта для нього нічого не знає, він вчиться з самого життя тієї діяльності, яка веде до успіху.
Його цікавить професія юриста, слідчого, психолога. Іноді він стає тренером або каскадером. Захоплюється акторською майстерністю, образотворчим мистецтвом. Едуарду вдається реалізувати свої таланти.
Едуард дуже сексуальний, він упевнений, що його люблять. Він красиво залицяється, послужливий і щедрий. Але не обманюйте себе, якщо йому щось не подобається, він прямо на очах перетворюється в жорсткого недоброго людини. Едуард вважає себе господарем життя і ніщо, навіть любов, не може бути для нього тягарем.
Едуард одружений неодноразово. Всі дружини красуні, вийшовши заміж за наступну, він прагне розірвати відносини з попередньою, ухиляється від сплати аліментів, навіть не дотримується загальноприйнятих моральних норм.
У сім'ї він деспотичний, бере під найсуворіший контроль фінансові витрати. Він сприймає жінку тільки поза домом, але знаходить ту, яка виконує його примхи і потурає його бажанням. Найчастіше це Алевтина, Анжела, Дарина, Лідія, Лілія. Любов, Наталя, Раїса, Тамара.
По батькові: Едуардович, Едуардівна.

Популярні імена

Більше імен на літеру Е