Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 20.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 21.04 - 21.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 22.05 - 21.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 22.06 - 22.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 21.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 22.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 24.10 - 23.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 21.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 19.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 20.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 21.02 - 20.03

Овен - характеристика вашого знаку зодіаку

Найкраща сумісністьЛев, Стрілець, Близнюки, Водолій
Дати21 березня – 20 квітня
СтихіяВогонь, Планета, Марс
ЯкостіЕнтузіазм, нетерплячість, запальність
Карта ТароАркан Імператора
КолірЖовтий, червоний, золотий
КаміньАлмаз
КвітиЛілія, гладіолус
ТалісманМолот, ковадло, золоте руно

Овен - це помітний і виразний знак Зодіаку. Овен займає особливе місце, оскільки він відкриває зодіакальний цикл та представляє вогняний елемент.

Люди, народжені під знаком Овна, володіють амбітністю та внутрішнім протиріччям. Вони готові запалювати інших своєю енергією, але самі не завжди зберігають цей вогонь надовго. Овни відрізняються наполегливістю та ініціативністю, часто обирають невідомі стежки, будучи справжніми першовідкривачами.

У типового Овна можна виділити кілька рис. Вони мають яскраву індивідуальність і прагнуть виділятися серед інших. Нові пригоди не лякають їх, у всьому, що вони роблять, проявляються їхні сміливість та пристрасть.

Серед сильних сторін Овна можна назвати рішучість і наполегливість. Вони беруть на себе відповідальність і вживають необхідні кроки для досягнення своїх цілей. Овни мають високий рівень енергії, що допомагає їм подолати труднощі та досягати успіху в різних сферах життя. Вони можуть стати натхненними лідерами, здатними мотивувати оточуючих.

Однак у Овна також є кілька слабких сторін, як от його імпульсивний характер. Також Овни можуть проявляти надмірну самовпевненість та не завжди враховувати думку та почуття інших людей.

У різних сферах життя риси Овна проявляються по-різному. У кар'єрі вони можуть досягти успіху завдяки своїй рішучості та сміливості. Вони часто проявляють енергію та пристрасть у творчих професіях або в галузях, що потребують активності та підприємництва. У стосунках Овни можуть бути пристрасними та відкритими, але іноді їм може не вистачати терпіння, що призводить до конфліктів. Взагалі Овни - це люди, які завжди прагнуть до нових висот і готові прийняти виклики, що стоять перед ними.

Загальна характеристика знаку Овен

Овен знак зодіаку

Ці впевнені, енергійні та жваві знаки, вміють зачаровувати з першого погляду. Доброзичливі та відкриті Овни також вміють легко висловлювати своє незадоволення, не боячись осуду навколишніх.

Знак, що представляє Овна у зодіаку, - зображення баранячої голови. Вона ідеально відображає протиріччя характеру людей, народжених під впливом цього сузір'я. Цей символ говорить про готовність жертвувати собою заради інших, а також упертість і потужну внутрішню силу.

Який характер у Овна

Енергія Овна, зумовлена його наполегливістю, триває недовго. Швидка втрата інтересу до розпочатого, бажання нових вражень часто підштовхує його до ризикованих занять і професій. У спілкуванні вони прямолінійні, іноді навіть занадто, але щирі, схожі на дітей. Їх відкритість іноді може межувати з неввічливістю та грубістю. Тим не менш, самі Овни не тримають образу довго, різко розриваючи стосунки, без скарг на минуле.

Якщо хтось або щось викликає зацікавленість, Овен готовий подолати будь-які перешкоди, щоб наблизитися до бажаного об'єкта, але часто швидко розчаровується як у людях, так і в заняттях.

Представники цього зодіакального сузір'я володіють творчими здібностями, наполегливістю і сильним духом. Вони чудові спортсмени, полководці, рятувальники, правоохоронці, військові кореспонденти, дослідники і мандрівники. Представники першого знаку стихії Вогню керуються своїми почуттями і високими ідеалами.

Отже, позитивні риси характеру: привабливість, благородність, щирість, доброзичливість, позитив, активність, життєрадісність.

Кар'єра та здоров’я Овна

Овни повинні уникати перенапруження нервової системи, добре спати, стежити за станом своїх судин та роботою нирок, а також убезпечувати себе від травм голови.

Активний Овен витрачає значну кількість енергії і потребує калорійної їжі, багатої на фосфор - основного компонента для підтримки енергетичного балансу організму. Овни зазвичай не приділяють багато уваги харчуванню - вони їдять в будь-який час і все, що попадається під руку. Найкориснішим, хоча й складним у виконанні, є регулярне харчування приблизно в один і той же час. Проблеми зі здоров'ям у Овнів, які звикли до стійкості та сили свого організму, в основному виникають через них самих. Вони безперервно працюють, мало сплять, не дотримуються принципів раціонального харчування та регулярних фізичних навантажень. Просто їм не вистачає на це терпіння.

Цей знак схильний до хвороб очей та частого головного болю, але вони постійно відкладають візит до лікаря, віддаючи перевагу самолікуванню за принципом "пройде само собою". Овнам пощастить, якщо вони зустрінуть людину, яка зможе використовувати тактику та ненав'язливо нагадувати їм про необхідність піклуватися про свій організм.

Овни мають достатню силу для досягнення успіху в багатьох галузях, проте їх прямота і щирість найкраще проявляються у військовому середовищі, а не в політиці. Люди цього знаку не зможуть успішно працювати в дипломатії, не наживши собі смертельно небезпечних ворогів, адже їм не вистачає хитрощів й гнучкості.
Вони є творчими натурами і здатні розкрити свій талант справжніх художників. Найповніше проявлення своїх здібностей вони досягнуть у майстерні скульптора та на театральних сценах. Молоді й амбітні Овни часто прагнуть стати відомими, отримати владу. Представники цього знаку ніколи не перестають мріяти про яскраве майбутнє, іноді забуваючи про плідну працю, яка необхідна для досягнення цілей.

Овни, як підлеглі, можуть створювати певні проблеми для своїх керівників, оскільки не завжди дотримуються робочої дисципліни, а люблять свободу. Наскільки легко вони включаються у робочий процес, настільки швидко забувають про свої основні обов'язки. Проте в складних ситуаціях вони здатні проявити себе з найкращого боку, стаючи справжніми працьовитими й винахідливими лідерами, здатними ефективно керувати кризовими ситуаціями.

Кохання та відносини Овна

Овни мають тенденцію піддаватися імпульсам і керуватися емоціями. Вони швидко закохуються і спочатку вважають свого партнера ідеальним, але якщо зіткнуться з першою недосконалістю, відчувають обман і розчарування.

Жінки, народжені під цим знаком, вражають своєю самостійністю, але їхнє прагнення до свободи іноді стає абсурдним. Ревнощі завжди тримають їх у напрузі. Вони не можуть пробачити своєму партнерові те, що самі допускають собі. Їхнє закохане ставлення можна було б порівняти з легковажністю, якби більшість їхніх романів не залишалася фантазією, яка не здійснюється.
Чоловіки, що народжені під цим знаком, швидко захоплюються протилежною статтю й відчувають сильну пристрасть. Їхні романтичні відносини наповнені красою, але швидко припиняються через їхню егоїстичну природу. Партнерка Овна повинна працювати день і ніч, щоб зберегти зацікавленість свого чоловіка до неї.

Спільне життя Овна з іншою людиною цього знаку завжди буде яскравим, але недостатньо стійким. Просто уявіть двох людей, які захоплюються одне одним, але й володіють надмірною самолюбов'ю, яка не дає їм показати турботу про іншу половину. Тому вони швидко втомлюються один від одного.

Сильні та слабкі сторони Овна

Особи, народжені під знаком Овна, мають здатність розробляти геніальні стратегії та визначати одразу кілька цілей та складати успішний план їх досягнення. Проте, є одна особливість, яка заважає їм отримувати бажане - вони часто не завершують розпочате, переключаючись на нові справи. Це особливо помітно в довгострокових проєктах. Тому, незважаючи на сильну мотивацію та стійкий характер, вони можуть залишатися на місці.

Для Овнів життєво важливо привертати увагу і бути лідерами. Вони мають впливовий голос, вміють переконливо говорити вміло задіюючи свої знання.

Представники цього знаку впевнені в собі і самодостатні, вони не звертають уваги на думку інших стосовно свого бажання бути в центрі уваги. Іноді Овни перебільшують своє лідерство в колективі і ставляться до людей, як до фону, який підкреслює їхні достоїнства, не звертаючи на них жодної уваги. Вони дуже самовпевнені і можуть говорити про себе занадто багато. Часто вони класифікують людей в загальні категорії, такі як "погані" і "хороші", не вдаваючись в деталі щодо їхньої суті. Овни можуть бути вкрай егоїстичними, не проявляючи цікавості до життя, перемог і проблем інших людей.

Сумісність Овна

Овни зазвичай найкраще сумісні з такими знаками Зодіаку:

 • Лев: Обидва знаки є енергійними, прагнуть до лідерства та впливу, тому вони можуть підтримувати одне одного в їхніх амбіціях.
 • Стрілець: Вони поділяють спонтанність, любов до пригод і свободи, тому можуть створити емоційно насичені та захоплюючі стосунки.
 • Близнюки: Обидва знаки мають високий рівень енергії та цікавості до різноманітності, що створює динамічну та стимулюючу атмосферу.

Знаки Зодіаку, які можуть викликати певні труднощі у відносинах з Овном:

 • Рак: Обидва знаки мають різні стилі вираження емоцій та потреби в безпеці, що може призводити до конфліктів та непорозумінь.
 • Козеріг: Такий союз має різні підходи до досягнення цілей та управління часом, що може створювати напругу та невирішені проблеми.
 • Риби: Така пара має різні енергії та потреби в самостійності, що може створювати дисбаланс у взаєминах.

Чоловік Овен

Такому чоловіку подобаються зміни, він не відмовляється від несподіваних пригод та спокус. Але коли він помічає навіть найменшу негативну рису у своїй обраниці, він миттєво втрачає будь-який інтерес і віддаляється.

Овен - відданий романтик, кохає наївно та безмежно, як дитина, адже він вірить у вічну любов. Його друга половинка для нього принцеса, і він готовий носити її на руках та засипати компліментами. Він не терпить сварок та істерик, вважаючи, що грубість і нахмурені брови припустимі лише для чоловіків.

Жінка Овен

Дівчина, що народилася під знаком Овна, здатна викликати в вас чимало нервів через свою природу. Незважаючи на те, що на перший погляд вона виступає самовпевненою, непохитною й сильною, усередині вона є надзвичайно крихітною. Часом вона може здатися незнайомцям більш жорсткою, ніж є насправді. Виявити її приховану жіночність може тільки справжній коханий партнер. Люди, що мають справу з Овнами, часто використовують їхню довірливість. Під своєю сталевою оболонкою вона приховує вразливу душу, яку дуже легко образити.

Дитина Овен

Володіє рядом виразних якостей, що роблять її особливою та привабливою. Дитина-Овен повна життя та енергії. Вона завжди повна ентузіазму та готова до нових пригод. У неї нестримна активність та вроджений життєрадісний настрій, який заряджає оточуючих.

Овни відрізняються відвагою та рішучістю. Дитина-Овен не боїться братися за нові завдання та досліджувати невідомі сфери. Вона відважно подолає перешкоди та не боїться ризику. У дитини-Овна є природна харизма та здатність керувати іншими. Вона є природним лідером та має організаторські навички. Вона любить брати на себе відповідальність та ставити цілі для себе та інших. Дитина-Овен має сильну волю та прагне до самостійності. Вона надає перевагу самостійно приймати рішення та діяти відповідно до своїх переконань. Вона не боїться виділятися з натовпу та йти своїм шляхом.

Відомі особи, які народилися під знаком Овен

Жінки-Овни:

 • Емма Уотсон (15 квітня), британська акторка, відома роллю Герміони Ґрейнджер у серії фільмів "Гаррі Поттер".
 • Кіра Найтлі (26 березня), англійська акторка та модель, яка грала у відомій серії фільмів "Пірати Карибського моря".
  Крістен Стюарт (9 квітня). Зірка епохальної саги "Сутінки".
  Джоан Кроуфорд (23 березня), американська акторка німого й звукового кіно.
 • Сара-Джессіка Паркер (25 березня), американська акторка, зірка серіалу "Секс у великому місті".

Чоловіки-Овни:

 • Чарлі Чаплін (16 квітня), англійський та американський кіноактор і кінорежисер першої половини XX століття.
 • Джекі Чан (7 квітня), гонконзький, китайський та американський кіноактор, режисер, продюсер, каскадер, сценарист і співак.
 • Юен МакГрегор (31 березня), шотландський актор, співак і режисер. Лауреат премії BAFTA.
 • Квентін Тарантіно (27 березня), актор, режисер і продюсер.
Опис знака зодіака Овен
Овен 21 березня — 20 квітня

Поширені питання

Що приносить успіх?
Є багато факторів, які приносять успіх, але деякі з них включають в себе внутрішню енергію, самовпевненість та добрий настрій.
Чого боїться Овен?
Найбільший особистий страх представників цього знаку - програти! Все, чого боїться почути Овен, це всього лише одне слово - невдаха.
Що більш за все не подобається Овну?
Овен не терпить планування, підготовки і вибору відповідного часу. Він починає з місця у кар'єрі - розберемося по ходу. Він миттєво захоплюється новими людьми і ідеями, але так само швидко втрачає до них інтерес і часто береться за нові проекти, не закінчивши старі.

Останні новини