Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Овен - характеристика вашого знаку зодіаку

Міфологічне походження

Існує кілька міфів про походження знака зодіаку Овен. Згідно з найбільш популярним, беотійський цар Атамас одружився на німфі Нефелі за велінням богині Гери. У пари народилося двоє дітей: син на ім'я Фрикос і дочка Хелла. Через деякий час Нефеле померла, а Атамас вирішив одружитися вдруге. Його дружиною стала Іно, донька Кадма і богині Гармонії. Іно не була хорошою мачухою: жінка заздрила мудрим і гарним дітям. Коли на Беотію боги, незадоволені поведінкою Іно, наслали голод, Іно сказала Атамасу, що єдиний спосіб повернути божественну любов — це принести у жертву для них Фрикоса та Хеллу. Однак уві сні до дітей прийшла їх мати і наказала тікати з Беотії, а також послала до них Овна, який повинен був допомогти покинути батьківський дім. Діти відлетіли з палацу на Овні, але Хелла не втрималася і впала в море, натомість Фрикос врятувався. Овен прожив з ним до старості, а пізніше попросив Фрикуса вбити його і принести в жертву Зевсу. Зевс винагородив Овна, перетворивши його на сузір'я, а шкіра рятівника стала знаменитим золотим руном.

Риси характеру

За своєю суттю, Овен робить те, що хоче, і робить все по-своєму. Вони не бояться конфліктів, вони висококонкурентні, чесні і прямолінійні. Овен не обтяжений свободою вибору і, мабуть, є ознакою того, що конфліктує найменше про те, чого вони хочуть. Вони кидаються на світ охоче і без страху. Це одна з їх найбільш похвальних якостей, але також те, що заподіює їм багато болю і горя.

Овни керуються бажанням проявити себе і свої сили. Вони, природно, беруть на себе відповідальність і є конкурентоспроможними і амбітними. Овени спонтанні і мужні. У них є любов до пригод і досліджень. Це рішуче сміливі та добре ініційовані нові проекти. Вони володіють сильною енергетикою і можуть діяти блискавично. Овни можуть бути нетерплячими, так як від природи активні і не люблять витрачати час даремно.

Відносини з людьми

Овен - один з найсміливіших знаків зодіаку, який готовий ризикувати життям або тілом, якщо близькій людині загрожує небезпека. Зворотний бік цього полягає в тому, що вони рідко відступають від бійки або виклику, якими б поганими не здавалися шанси насправді. Мужні і сповнені чесності, важко не захоплюватися ними в цій місцевості.

У відносинах Овни досить ревниві. Більше того, якщо вони ревнують, то ви дізнаєтеся це раніше, а не пізніше. Овнам не властиві довгі роздуми і фактчекінг. Вони безпосередньо підходять до конфронтації. Їх відкритість в даному випадку хороша, так як вони не сидять склавши руки і не обурюються на вас, а замість цього сміливо пояснюють свої вчинки і думки.

Кар'єра

Це та сфера життя, в якій Овен сяє найяскравіше. Їхнє робоче середовище є ідеальним місцем для їхніх власних амбіцій та творчості, щоб показати, що вони намагаються бути найкращими, якими вони можуть бути. Природжений вождь, Овен віддасть перевагу віддавати накази, а не отримувати їх. Їхня швидкість розуму та величезна енергія для руху допомагають їм завжди бути на крок попереду всіх інших. Все, що їм потрібно зробити, щоб досягти успіху, - це піти обраним шляхом і не відмовлятися від професійних планів, керуючись емоціями. Зіткнувшись з проблемою, Овен швидко оцінить ситуацію і прийде до вирішення. Конкуренція їх не бентежить, а натомість спонукає сяяти ще яскравіше. Вони можуть мати чудову кар'єру в спортивних та складних умовах, а також насолоджуватися обраним ними шляхом як менеджери, поліцейські, солдати тощо.

Незважаючи на те що представники Овнів можуть бути мудрими і відкладати трохи грошей на чорний день, не часто заради радості витрачати їх, а ризикувати ще більше. Вони живуть в сьогоденні і не орієнтовані на майбутнє, і це може зробити їх ірраціональними і поспішними, коли мова йде про фінансові рішення. Однак вони завжди, здається, знаходять спосіб заробити гроші і надолужити те, що вони витратили в природному потоці енергії, яка повинна повернутися з розумними інвестиціями.

Опис знака зодіака Овен
Овен 21 березня — 19 квітня

Останні новини