Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Лев - характеристика вашого знаку зодіаку

Міфологічне походження

Історія сузір'я Лева, як і Рака, пов'язана з грецьким міфом про дванадцять трудів Геракла. Перший полягав у тому, щоб убити і зірвати шкуру Лева Немеї. Це був могутній і страшний звір, що належить потомству Тифона (хоча в різних версіях міфу різне походження лева). Він тероризував жителів Немеї, вимагаючи від них жертв. Левову шкуру не можна було проколоти жодною зброєю, тому вбити його здавалося неможливим. Геракл переміг звіра, задушивши його голими руками. Щоб зірвати шкіру, він використовував левові кігті. Пізніше Геракл носив порвану шкіру немейського лева як захисний плащ, але Зевс, захоплений силою звіра, увічнив її у вигляді сузір'я.

Риси характеру

Леви сміливі, теплі і люблячі. Вони також є абсолютними шоуменами. У них може бути театральне чуття бродвейської зірки і харизма політика. Вони зачаровують особистостей. Леви мають добре підвішений язик і можуть красномовно говорити практично на будь-яку тему, як би швидко вони з ним тільки не ознайомилися.

Леви амбітні у всьому, що вони роблять. Ними править серце. Вони сміливі і впевнені в собі і довіряють своїм інстинктам. Їх дії природні і не вимагають зусиль.

Львы всегда стремятся к росту и ждут заслуженную похвалу от окружающих. Когда им больно, это видно. Они будут использовать свой гнев в качестве защитной стены, чтобы защитить свои уязвимости. Они хотят, чтобы их воспринимали как нерушимых, потому что они боятся признать уязвимость, нуждаются в вещах от других людей, быть неполными.

Кар'єра

Люди з Сонцем в Зодіаку Лева часто роблять кар'єру в ЗМІ. Вони чудово підходять для розважального бізнесу – адже їм подобається, коли ними захоплюються і бути предметом чужих інтересів.

Лев також може працювати в бізнесі на керівних посадах. Він керує групою до тих пір, поки вона визнає його авторитет. Леви можуть бути дуже контролюючими, вони часто стають начальниками, які залишають своїм підлеглим мало свободи. Натомість вони прагнуть допомогти – як на роботі, так і за її межами. Вони часто займаються благодійною діяльністю.

Відносини з людьми

У міжособистісних відносинах Лео відчуває себе чудово. Для нього дуже важливі соціальні контакти і у нього часто є велика група друзів, хоча він рідше вступає в більш тісні стосунки. Він любить, коли ним захоплюються і звертають на це увагу.

Опис знака зодіака Лев
Лев 23 липня — 23 серпня

Останні новини